Zhukovka

Проблемна шкіра більше не проблема !

Проблемна шкіра більше не проблема !

Привіт, мої красуні❤️ Ось і пройшло два тижні, як я розпочала тестування нової лінійки Detox від українського бренду натуральної косметики Joko Blend 🌿

Я наразі маю проблемну шкіру обличчя, тому моїм головним пунктом було не нашкодити їй ✨

І дякуючи зіркам, які звели нас з Joko Blend шкіра стала почувати себе знатно краще 😍

Одразу зазначу , що всі 5 продуктів виконані в одному стилі , який так і натякає на чистоту і гармонію 🌿
Аромат теж суперовий у кожного представника лінійки , легкий трав'яний запах з нотками свіжості ✨ Мені дуже сподобався !)

Проблемна шкіра більше не проблема !

Представлена у тубі , що зберігає у собі 200мл засобу.
Клишечка фліп-топ , нею зручно дозувати необхідну кількість міцелярної води . Закривається надійно , можна спокійно брати з собою !)

Консистенція водяниста , прозоро-зеленого забарвлення 🌿 На спонжі виглядає майже прозоро , на обличчі кольору не лишає )

Зі своєю задачею міцелярна вода порається на УРА 🔥 Вона чудово видаляє косметичні засоби зі шкіри , навіть стійку туш та матову помаду від Lamel 💄 Сподобалось , що не подразнює мою чутливу зону навколо губ , тобто склад гарно збалансований 🌿
У ньому присутні такі корисні компоненти, як екстракт ламінарії, пантенол, алантоїн , які у свою чергу гарно зволожують та заспокоюють шкіру . Ставлю лайк цій міцелярці 👍🏻
P.S: після Гарнієровських для мене це справжнє рідке золото 🤭

Гель представлений у тубі 150мл 🌿
Має зручний дозатор-носик , який чудово порається зі своєю задачею і порційно видає необхідну кількість засобу .
Порадувала додаткова заглушка , цей гель зручно брати з собою в спортзал, наприклад, не боячись, що він самостійно спрацює 🌿

Консистенція гелева , прозора з зеленим натяком . Піниться досить добре , не дивлячись на те, що у складі відсутні жорсткі ПАР, такі як SLS i SLES 🫧

Гель мені дуже сподобався своєю м'якою дією . Він делікатно, але надійно очищує шкіру обличчя , не залишаючи після себе відчуття дискомфорту , стягнутості, тощо .
Цей продукт точно вартий уваги , навіть окремо від лінійки . Він стане чудовим помічником у боротьбі з жирністю та висипаннями .
Ніацинамід та цинк у складі попіклуються про бар'єр шкіри 😉

Тонік представлений у тубі 150мл.

Кришечка фліп-топ , котра чудово дозує засіб 🌿

Консистенція , наче шовкова вода. Тобто текстура ріденька , але відчувається, що щось в ній точно є )

Під час використання я помітила , що пори виглядають краще , вони стали чистіші і візуально менші. Шкіра з ним почувається гарно, вона свіженька і м'яка . Матувальної дії я не помітила , але і не шукала , адже одразу наношу сироватку поверх 🤭

В цілому тонік гарний і мені підійшов, але майте на увазі, що у складі є спирт🧴Хто користувався Normaderm Vichy , тому сподобається точно 😉

Вона представлена у баночці з піпеткою об'ємом 30мл.

Консистенція кремова , біленького кольору , не типова для сироваток , проте в праві називатись сироваткою через великий вміст корисних компонентів у складі📖

Ну це справжня зірка лінійки Detox , адже саме після нанесення сироватки шкіра почуває себе новенькою і виглядає здоровою 🌿

Сироватка гарно розподіляється , не залишаючи липкості . Тон обличчя вирівнюється і пори виглядають меншими . Обличчя ніби заспокоюється після нанесення ! Я Дійсно бачу результат і я ним задоволена !

Хочу сказати, що жодна сироватка не працює з першого дня , якщо ви бажаєте отримати результат , це має бути мінімум 2 тижні для початку і в середньому 2 місяці для помітного результату . Тому ніколи не оцінюйте засіб в перші дні придбання ! Трішки терпіння , щоденне використання і результат не змусить на себе чекати 😉

Крем представлений у скляній матовій баночці , котра зберігає у собі 50мл засобу .
Надійна біленька кришечка і додаткова захисна мембрана всередині 🌿

Консистенція кремова , біленька 🤍 Текстура надзвичайно легка і приємна , вона з легкістю розподіляється шкірою і швидко вбирається .

Крем чудово себе проявив протягом 2х тижнів користування ! Він не викликав висипань чи алергічних реакцій . Текстура надзвичайно легка і є чудовим рішенням для власниць комбінованої та жирної шкіри обличчя. Також кремчик чудово підійде у літню пору 🌿 Обличчя з ним приємно зволожене , доглянуте і виглядає здоровим , мабуть за рахунок того, що крем ще й вирівнює рельєф обличчя 👍🏻

З сироваткою не конфліктує та ідеальний, як база під макіяж 💄

Я приємно вражена Новою лінійкою від Joko Blend 🌿 Моя шкіра дійсно стала почувати себе краще ❤️

За 2 тижні візуально помітно зменшення жирного блиску у Т-зоні , чорні цятки також поділені на 2 ! Запалень стало менше і на диво шкіра при цьому зволожена 💧

Тому якщо ви шукаєте якісного і бюджетного догляду для комбінованої чи жирної шкіри , сміливо раджу до придбання Detox від українського бренду Joko Blend 🌿 І пам'ятайте , що правильний догляд - це комплексний догляд 😉