Трискіба Яна

Олівці тіні, які виправдали очікування чи ні..

Олівці тіні, які виправдали очікування чи ні..

Всім привіт🌸

Дуже кортіло спробувати новинку від nyx, тим паче деякі блогери хвалили, і на знижках воно само купилось..

✨️У мене у відтінку 608 cottage cheese і 633 iced latte

Виробником заявлені стійкими тінями, або основою під тіні.

✨️Стильний білий колір олівчика, зручна прозора кришечка, 5 г продукту, точити підстругачкою краще косметичною, у мене є від essence і від Glambee для цього

✨️Дуже гарні кольори в лінійці, я спочатку шукала сяйливі для кутика ока, 604 номер і 608 (срібний із зеленим відблиском), для цього гарно підходять, як на мене, і 633 (ніжний рожевий пастельний), в складинку для розтушовки і як писали у відгуках, для наречених дуже гарно підходить, але як на мене то ні, напишу чому нижче.

🗿Тому що їх стійкість, як заявлена виробником не виправдана, потрібно фіксувати пудрами, тінями, сухими текстурами, на жирній повіці, із нависаннями - це нікуди не годний продукт, має не приємний, мокрий слід на повіці.

Можливо молодій дівчині без складної повіки- це ок, то іншим ні. В кутику ока, також має - масну не фіксуючу історію.

🌞Ну ми все ж подивимось на свотчі:

Олівці тіні, які виправдали очікування чи ні..
Олівці тіні, які виправдали очікування чи ні..

✨️Віддушки олівці не мають, мають слюду в складі, що логічно бо є блискітки у номері 608, очі не пекли, алергічні реакції не викликає.

Ціна коливається від 198 до 349 грн, на акції і без.

🗿Що ми в сухому розрахунку маємо, дуже гарні кольори, всі що у лінійці, але стійкість дуже розчаровує, правда.. А хотілось спочатку, ще якісь кольори спробувати..

І хотілось гідного продукту в кутик, не тільки гарного але й стійкого(особливо у жару).

✨️На днях отримала олівець від parisa відтінок silver за 50 грн, він такий гарний, а ще й фіксується.

А які ваші улюблені олівці для підсвічування кутика очей, напишіть, буде дуже цікаво і корисно, для мене і багатьох, хто в пошуку.

Дякую за увагу, мирного і тихого дня нам всім ❤️

Трискіба Яна
20
Підписники
0