Anna_feerie

Давно хотіли спробувати мінеральні тіні? Це ваш знак!

Давно хотіли спробувати мінеральні тіні? Це ваш знак!
Давно хотіли спробувати мінеральні тіні? Це ваш знак!
Давно хотіли спробувати мінеральні тіні? Це ваш знак!

Я дуже люблю мінеральні тіні і вам раджу)). На цьому можна було б завершити цей допис, але герой мого відгука заслуговує на більш детальну розповідь🤗. Взагалі для мене було неочікувано зустріти саме мінеральну слюду не серед нішевих американських брендів, а у польського профу. Причому тут виробники постарались, адже окрім власне мінеральної складової (слюда міка), також додали диметикон та олію малини, що сприяють більш комфортному та м'якому нанесенню. Крім цього в складі є зв'язуючі компоненти, а тальку нема (клас-клас!).

Давно хотіли спробувати мінеральні тіні? Це ваш знак!
Давно хотіли спробувати мінеральні тіні? Це ваш знак!

Відтінок називається Rose gold - і це ідеальний опис, адже, попри насичений рожевий колір в баночці, при нанесенні це саме золото з рожевим переливом. Сфотографувати доволі важко, адже частинки в мінеральних пігментів дуже маленькі, при цьому тіні створюють ефект вологого повіка та одночасно видно окремі блискітки.

Наношу я такі продукти завжди на клей для глітеру, щоб забезпечити стійкість протягом дня. Про свого незмінного помічника писала окремий допис: https://club.makeup.com.ua/post/25823/. Якщо ви любити різного роду блискітки, то така база точно потрібна).

Передати всю красу тіней на очах без макро об'єктиву не виходить, камера спрощує і на знімку виглядає, ніби це просто сатинові однорідні тіні. Але в житті помітний той самий дорогий делікатний блиск, за який я так ціную мінерали🥰.

Можна використовувати соло, на тілесні тіні або на більш яскраву підложку, пігмент додає макіяжу лоску та такої святкової довершеності (це не сяйво, помітне з космосу, а дуже красиві та акуратні блискітки, що не жують повіку та підсвічують погляд).

А ще такий відтінок ідеально підійде для макіяжу нареченої, тож, якщо ви збираєтесь заміж, придивіться)).