lyuba_belllaaa

Літо з запахом фісташкового морозива Sol de Janeiro Cheirosa 62

Літо з запахом фісташкового морозива Sol de Janeiro Cheirosa 62

Здається, мене вже не здивуєш парфумом. Розсіл, гриби, мокра земля і амброксан у парфумах-це все спробувано 😅

Тим цікавіше було було затестити парфумований спрей з запахом солоної карамелі та фісташки.

Sol de Janeiro цікава марка, позиціонується як бразильська, але насправді виготовляється у США і у Бразилії навіть не продається 🙄. Шейроса з португальської означає та, що неймовірно пахне. Красиво, правда?

По факту, це класичний літній спрей для тіла. Не душить, не супер шлейфовий, але зблизька зі шкіри його чути 1-2 години.

Чим пахне?

Мені - солонуватим морозивом з фісташкою і білими квітами.

Офіційна піраміда: фісташка, мигдаль. Середні ноти геліотроп, квіти жасмину. Базові ноти: ваніль, солена карамель, сандал.

Запах такий літній і тілесний, що перші 3 хв після нанесення я просто нюхаю себе 🤣 Неймовірно сексі, але дуже однотонний запах. Він не розкривається, просто затихає з часом.

Я була у Бразилії у 2020 році (благословенний час перед ковідом і великими змінами у світі 🥲), і така філософія марки - легкі, але сексуальний аромат, які наче притягують людей поруч ближче почути твій запах - дуже співпадає з місцевим вайбом.

Ідеальний запах, коли хочеться легкості, забути навколишні турботи і відчути себе сексі засмаглою шейросою 😍

Які ваші улюблені літні місти або спреї?

Літо з запахом фісташкового морозива Sol de Janeiro Cheirosa 62
Літо з запахом фісташкового морозива Sol de Janeiro Cheirosa 62
Літо з запахом фісташкового морозива Sol de Janeiro Cheirosa 62