getejra

засіб, щоб задовільнити цікавість, від Sadoer

засіб, щоб задовільнити цікавість, від Sadoer
засіб, щоб задовільнити цікавість, від Sadoer

Мені було цікаво протестувати подібний засіб, але так як я не впевнена, що потребую його для постійного користування - вирішила придбати щось бюджетне для тестування. Саме цю мені порадила подруга.

Що обіцяють: база із сонцезахисним фільтром (вказано спф 50) від Sadoer (Китай) комплексно покращує стан шкіри. Особливість цього продукту в тому, що він діє як консилер, маючи триколірну структуру. Завдяки цьому вона більш ефективно маскує недоліки різного характеру.
Крем база має водостійку основу, тому не буде «пливти» або скочуватись від спеки чи потрапляння вологи. Вона також регулює роботу сальних залоз, блокуючи надмірне вироблення себуму. Sadoer звужує пори та робить їх менш помітними. Додатково вона поступово освітлює тон, прибираючи пігментацію. Засіб також зволожує шкіру протягом дня, запобігаючи появі сухості та лущення.

До складу продукту входять сонцезахисні фільтри. Вони блокують негативну дію сонячних променів, захищаючи шкіру від фотостаріння та утворення пігментних плям.

База має у складі три кольори, кожен із яких діє по-своєму. Фіолетовий прибирає надмірну жовтизну, робить тон більш природним та свіжим, надає легкого сяяння. Зелений бореться із почервоніннями, приховує запалення та подразнення. Рожевий приховує нерівності, синці та пігментні плями. Наносити крем базу можна пальцями або за допомогою спонжа. Вона легко розтушовується та не утворює ефекту маски.

На мейкапі є подібнмй засіб іншого бренду, додам його.

засіб, щоб задовільнити цікавість, від Sadoer
засіб, щоб задовільнити цікавість, від Sadoer
засіб, щоб задовільнити цікавість, від Sadoer
засіб, щоб задовільнити цікавість, від Sadoer
засіб, щоб задовільнити цікавість, від Sadoer

Нанесла на праву половину обличчя пальцями з руки. Кольори змішалися гарно, текстура ніжна та комфортна, аромат ненав'язливий. Дало ніжний вологий фініш та освітлення і легкий блиск, маскування не помітила. На неї класно лягли сухі текстури-рум'яна та хайлайтер. Взагалі засіб мені сподобався по відчуттях на шкірі. Думаю, що якби була впевнена в складі (Water, glycerin, cyclopentamethylene dimethylsiloxane, propylene glycol, isopropyl myristate, titanium dioxide, hydrogenated polyisobutene, carbomer, potassium cetyla phosphate, betaine triethanolamine, polyacryla mide, allantoin, hydroxy phenyl-methyl ester, bis (hydroxymethyl) imidazole alkyl urea, PEG-40 hydroge nated castor Oil, CI 11680 Other trace ingredients:Cl 77492, Cl 77491, C13-14 iso alkanes, Flavor, lauryl ether - 7, methyl isothiazolinone, Cla 19140, CI 42090, ioproparyl alcohol butyl carbamate, Cla 15985, CI 74160, CI 77266) та заявленому спф - я б продовжила ним користуватися на постійній основі замість санскріна.