Дарина🦉

Флюїд з вітаміном С для захисту обличчя SPF 50

Флюїд з вітаміном С для захисту обличчя SPF 50
Флюїд з вітаміном С для захисту обличчя SPF 50

Привіт! Дуже давно хотіла спробувати, цю серію і нарешті вона в мене. Користуюсь більше тижня флюідом та сироваткою. Маю жирний тип шкіри, розширені пори, зараз без нових висипань.

Скажу одразу, я дуже нехтувала засобами спф для обличчя, саме через текстуру, ну і звісно я просто можу забути його нанести. Але свої погляди я змінила, бо мені вже не 20 років, шкіра в мене дуже біла та чутлива, сонця я боюсь все життя. Косметолог прям наполягла використовувати спф, хоч будь-який! Тож тепер я шукаю собі нового комфортного захисника.

Мої враження, почну з гарних:

Це дуже приємний, не хімозний аромат. Стиглі соковиті апельсини (оті червоні). Серез хвилин 5 після нанесення його не відчуваєш.

Зручне пакування. Міцний щільний пластикивой флакон. Кришка добре закручивається (гвинт). Зручний "носик" у дозатора. На картоній коробці, є вся необхідна інформація для споживача. Обєм 50 мл.

Дуже економічний в використанні.

На цьому мої враження закінчились!

Мінуси:

Текстура - моя шкіра таку не любить, дуже рідке молочко. Яке в мене зовсім не всмоктується. З іншими засобами флюїд не дружить, навіть з сироваткою з цієїж серії (доречі вона мені дуже сподобалась, напишу про неї окремо!). Він скочується, навіть коли я наношу ну зовсім мало. Ну і на головному фото , можно побачити цей природній гарний блиск!!! Ні, це жир, який з'являється через хвилин 15 після нанесення.

Ще, рідина має жовтуватий підтон. Так, як моя шкіра дуже біла, це теж мінус. Бо там де скочується, є жовті плями.

Склад:

AQUA / WATER • ALCOHOL DENAT. • DIISOPROPYL SEBACATE • SILICA • ISOPROPYL MYRISTATE • ETHYLHEXYL SALICYLATE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • GLYCERIN • PROPANEDIOL • C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER • DROMETRIZOLE TRISILOXANE • PERLITE • CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE • TOCOPHEROL • ASCORBYL GLUCOSIDE • HYDROXYACETOPHENONE • HYDROXYETHYLCELLULOSE • SODIUM HYALURONATE • TRIETHANOLAMINE • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE • CAPRYLYL GLYCOL • TEREPHTHALYLIDENE DICAMPHOR SULFONIC ACID • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • PARFUM / FRAGRANCE

Флюїд з вітаміном С для захисту обличчя SPF 50

Я не можу казати гарний флюїд чи поганий, і які функції він виконує. Просто моєму типу шкіри він не зайшов. Довго я з ним гралась, але ні. Дуже шкода, бо маю дві пляшечки (буде чим мастити тіло!). Для обличчя замовила новий іншого бренду!

Всім дякую🦉