ll

Консилер від Lancome

Консилер від Lancome

В пошуках ідеального консилера вирішила спробувати щось не з бюджетних пропозицій. Зокрема, до поки був по знижці - замовила консилер від Lancome у відтінку 25 (BIS(W)). Здається першою помилкою було обирати продукт не знаючи який відтінок підійде саме мені. Однак, довірившись коментарям в інтернеті - обрала саме цей колір. Багато хто казав, що відтінок ідеально підходить світлому кольору шкіри, проте (намагалась це зробити максимально помітно на фото зі свотчем) по факту це досить темний відтінок, який ну точно не для світлого кольору шкіри). Досить тривалий час я його тестую і все одно поки що не зрозуміла цей продукт. По факту, навіть не вгадавши з відтінком, все ще можна використовувати його як тональний крем - на все обличчя і потім коригувати за допомогою світлого консилера та рум'ян з хайлайтером. Проте це точно не перевага для консилера). Загалом тримається продукт на обличчі добре, не окисляється. Лягає гарно та не розбирається по обличчю в різних напрямках протягом дня. Якщо обрати ідеальний відтінок, то думаю можна бути в захваті від цього продукту, проте через поради у цьому питанні - я зустріла невдачу.. (не забувайте по можливості ходити тестувати відтінки у фізичних магазинах перед покупкою!). Загалом досить цікавий досвід для мене, однак на цьому не зупиняюсь та продовжу шукати щось більш підходяще для себе!

Консилер від Lancome
Консилер від Lancome