banmana

Аналог Clinique Almost Lipstick in Black Honey?

Аналог Clinique Almost Lipstick in Black Honey?
  • Догляд та зволоження:

Перше, що мене вразило, - це те, як цей бальзам зволожує губи. Він містить гіалуронову кислоту та екстракти суперфруктів, які роблять губи м'якими, гладкими та зволоженими протягом тривалого часу. Він не липкий, що для мене є великим плюсом.

  • Колір та фініш:

Відтінок 040 Addicting Cassis - це ягідно-фіолетовий колір з легким шиммером, який надає губам гарного, природного відтінку. Він трохи темніший, ніж Black Honey, але дуже схожий за загальним враженням. Фініш - sheer, що робить його ідеальним для щоденного використання.

Аналог Clinique Almost Lipstick in Black Honey?
Аналог Clinique Almost Lipstick in Black Honey?
Аналог Clinique Almost Lipstick in Black Honey?

Бальзам має приємний фруктовий аромат, який мені подобається. Він не занадто сильний, але й не ледь відчутний.

  • Загальне враження:

Я дуже рада, що знайшла Catrice Power Full 5 Lip Care. Це чудовий бальзам для губ, який не лише зволожує та живить губи, але й надає їм гарного кольору. Це чудовий аналог Clinique Almost Lipstick in Black Honey за значно нижчою ціною.

Плюси:

  • Інтенсивно зволожує та живить губи
  • Не липкий
  • Надає губам гарного, природного відтінку
  • Має приємний фруктовий аромат
  • Доступна ціна
  • Є чудовим аналогом Clinique Almost Lipstick in Black Honey

Мінуси:

  • Може трохи тьмяніти протягом дня

Я рекомендую Catrice Power Full 5 Lip Care всім, хто шукає зволожуючий бальзам для губ з гарним кольором. Це чудовий вибір для щоденного використання.

+ зараз на акції)