Ta_nyaaaaaaa

Помада-бальзам для губ Catrice Power Full 5

Помада-бальзам для губ Catrice Power Full 5
Помада-бальзам для губ Catrice Power Full 5
Помада-бальзам для губ Catrice Power Full 5

Ох, дівчата.. я стикнулася з тим самим перехідним періодом від зими до весни та літа. Зимою я майже не малювала губи, бо це не дуже зручно + "привіт, брудна куртка молочного кольору".

За цей час я встигла відвикнути від помад і все, що відчувається на губах почало дратувати. Хочеться чогось легкого, невагомого.

Усю зиму проходила з бальзамами для губ, тому захотілося чогось такого легкого зволожувального, але щоб надавало відтінку губам.

Насправді довго думаючи і сумніваючись, я таки повернулася у магазин і взяла собі доглядаючу помаду (по факту бальзам для губ) Catrice Power Full 5 у відтінку 040.

Лукс з оглядом на інші відтінки за посиланням 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/looks/31769/

Помада-бальзам для губ Catrice Power Full 5

Упакування доволі просте, мені здається, що з'ємна кришечка взагалі виготовлена з цупкого паперу (картону). Колір цієї кришечки залежить від відтінку бальзаму.

Сам циліндр пластиковий.

На помаді-блиску вибито назву бренду - Catrice

Обійшовся мені бальзам у 135 грн по акції, а без акцій вартість вказана 175 грн.

Об‘єм продукту становить 3,5 г

У НЕЗАЛЕЖНОСТІ від відтінку помада-бальзам містить гіалуронову кислоту та 4 рослинні екстракти:

🥒 огірка

🍉 кавуна

✨ імбиру

🍇 ягід годжі

Комбінація потужних зволожувальних компонентів подбає про здоров'я і гладкість шкіри губ, а ніжна кремова текстура залишить на їхній поверхні приємне, обволікаюче покриття з легким півтоном.

Розроблена з унікальною формулою для зволоження, живлення і захисту ніжної шкіри, а також легкого відтінку, який підкреслить природний колір губ.

У мене відтінок 040 Addicting Cassis, що є найтемнішим у лінійці, але для мене виявився найбільш привабливим.

Це червоно-сливовий із коричневим підтоном. Насичений і приємний відтінок.

На губах може бути як підсилювач натурального кольору, тобто ледь помітний, так і насиченим, як виглядає у стіку, у залежності від кількості шарів.

Чи є цей відтінок аналогом Clinique Black Honey, як про це всі кажуть? 🖤

На жаль, з цим продуктом не знайома, тому не можу сказати. Але відтінок дуже гарний)

Щодо аромату. Це єдина причина, чому я не придбала цей бальзам відразу як побачила і посвотчила у магазині. Тестер мав дуже неприємний запах чогось старого, затхлого 🥲 Благо, що з новим бальзамом таких НЕ прикольних "приколів" не було і досі немає.

Цей бальзам мені дуже подобається використовувати у соло.

І від чого моя окрема любов - відтінок (його насиченість) можна змінювати самостійно у залежності від нашарувань.

Бальзам гарно ковзає по 👄. За відчуттями не такий жирний як улюблений раніше вишневий Nivea 🍒

Якщо промокнути губи серветкою, то відтінок повністю не зникає, а лише верхній сяючий шар. При цьому губи залишаються зволоженими і захищеними.

Інколи наношу її у комбо з олівцем для губ Glambee 110 або Lamel 410 🤎

Багато не очікувала, адже це бальзам.

На моїх губах стійкість бальзаму 2-4 год, або ж до першого перекусу. Сам по собі не "злітає".

Інколи скочується у не дуже приємний білий наліт, але таке відбувається не завжди. Не знаю як це пояснити 🤷‍♀️

Однак це не залежить від того, як багато я її наносила.

Як тільки придбала цю помадку 💄, відтоді не можу відмовитися від неї хоч на день. Тепер вона завжди у моїй сумочці

Catrice Power Full 5 Lip Care 💄:

💋 гарно зволожує губи

💋 підсилює натуральний колір губ

💋 комфортно відчувається

💵 має доступну ціну

🫣 може змінити аромат з часом

Тож щиро раджу і вам спробувати такий цікавий продукт. Можливо ви полюбите його так само як і я🤗