red_dragon

Викидунчики липня (частина 1)

Викидунчики липня (частина 1)

Black Opium Neon Yves Saint Laurent

Дуже сподобався аромат, він просто неймовірний, раджу спробувати, "neon" мені більше сподобався, ніж звичайний black opium 🖤

Зволожувальний гель для вмивання Simple Kind to Skin Moisturising Facial Wash, 150 мл

Супер ніжний і легкий гель для вмивання, має веган формулу, приємний аромат свіжості, надає зволоження на 10/10. Входить в мій топ 3 бюджетних засобів для обличчя.

Поживний крем для обличчя Himalaya Herbals, 50 мл

Бюджетний засіб, який я придбала та використовувала з задоволенням. Гарний ефект зволоження, має ненав'язливий запах аптеки. Мені він підійшов, ціна - якість на хорошому рівні.

Тонік для обличчя HOLLYSKIN Hyaluronic Acid Skin Toner

Один з улюблених продуктів від Hollyskin, дуже його люблю. Миттєво усуває почервоніння і лущення, вирівнює рівень PH. Освіжає і розгладжує шкіру. Купую постійно.

Крем для обличчя день-ніч Nivea Care зволожуючий для чутливої шкіри 100 мл

Простий непоганий крем. Щось неймовірне я від нього і не очікувала. Зволожує, але для моєї шкіри не підійшов, погано вбирається і залишає неприємну плівку, після використання обличчя жирне, наче натерли смаженим млинцем. Після декількох застосувань він перейшов з категорії "крема для обличчя", в категорію "крема для рук"

Ефірна олія лаванди Mayur, 5 мл

Обожнюю аромат лаванди і ця ефірна олійка просто диво! Додає 99.9% релаксу після робочого дня.

Скраб для шкіри голови ментоловий Top Beauty Hair Scrab

Якогось супер ефекту не побачила, тільки легкий освіжаючий ефект після використання. Мені більше подобається класичний скраб від Top Beauty в рожевій баночці.

Парфумована вода mon rouge bloom in love 10 мл, Yves Rocher

Аромат приємний, квітковий, насичений, стійкий, мені він однозначно сподобався.

Акценти піраміди

БЕРГАМОТ: iскриста нота, що надає аромату кришталевої свіжості.
ЕСЕНЦІЯ НЕРОЛІ: яскрава квіткова нота, що розкриває серце аромату.
ЖАСМИН: квіткова нота жіночності.

Викидунчики липня (частина 1)
Викидунчики липня (частина 1)