Матвієць Яна 🐱

Top Beauty Hair Scrab

Top Beauty Hair Scrab

Скраб-пілінг для шкіри голови з протеїнами пшениці, мигдалю та ментолу від Українського виробника Top Beauty

Скраби для шкіри голови я відкрила для себе не дуже давно

Мала 2 до цього. Один впринціпі вдалий, другий ні

Я маю суху шкіру голови і в холодну погоду, коли постійне носіння шапок і пересушене повітря від кондиціонеру, в мене з'являється лупа

Цей скраб від Top Beauty був зіркою соц.мереж пару років тому і я вже і не пам'ятала про нього, але красуня @Vikulyk в своєму дописі нагадала про його існування і я побачила його на makeup.com.ua і вирішила замовити

Скраб представлений у двох видах, а саме "Скраб-пілінг для шкіри голови з протеїнами пшениці, мигдалю та ментолу" та "Скраб для шкіри голови ментоловий"

Top Beauty Hair Scrab

Для себе я обрала Скраб-пілінг для шкіри голови з протеїнами пшениці, мигдалю та ментолу

- Консистенція скрабу гарна, він густенький і його дуже зручно розподіляти по шкірі голови

- Скраб не дряпає шкіру, а саме робить делікатний масаж

- Часточки вимиваються добре, не залишаючись на волоссі (не потрібно вичісувати). Для мене це дуже важливо, бо я кудрява дівчина і я не розчісую волосся після миття

- Має приємний, ледь вловимий ментоловий аромат

- Перший раз наношу скраб, змиваю. Далі промиваю один раз шампунем, який доречі після скрабу дуже гарно піниться, тому саме ним я промиваю волосся один раз замість двох

- Об'єм 250 мл, якого вистачить надовго

- В складі є ментолова олійка, яка охолоджує і заспокіює шкіру голову (люди з лупою зрозуміють)

- Повний склад вказаний на баночці, на українській мові

На фото моє волосся до:

На фото мокре волосся одразу після миття:

На фото волосся після сушіння феном:

Тому зважаючи на ціну/результат я однозначно буду повторювати скраб від Top Beauty ще не раз. А ще на нього зараз дуже гарна ціна

А який ваш улюблений скраб для шкіри голови?

Всім дякую 💗