Ta_nyaaaaaaa

Ранкова сонячна розпаковка посилка з Makeup

Ранкова сонячна розпаковка посилка з Makeup

Як я і обіцяла собі у цьому році - лише необхідне 🙂 Поки навіть дотримуюся. Інколи складно, але потім приємні відчуття від кількості баночок, бо серед них не гублюся я.

І що ж у моїй посилочці?

Взяла 150 шт, бо ватних дисків багато не буває. Пафів так і не дочекалася 🫠 Та й вирішила не чекати, бо зникнуть інші позиції з кошика (або ж ціна на них ⬆️)

Ватні диски - перевірений варіант для мене. А от з бренндом Білосніжка буду знайомитися вперше.

У мене уже був такий з червоною кришечкою. Дуже подобався. Закінчився тільки зараз, хоча замовляла ще у жовтні 2023.

А тут ще й ціна така приємна 🤩 Ухопила за 62 грн.

Ну «Дрім Лонґ» це ж про мене?))

Такий бальзам у чорній тубі просто шикарний, тому сподіваюся і цей підійде. Аромат у нього просто казковий 🤤

Давно дивлюсь на нього. Про такий у зеленому упакуванні подруга дала не дуже позитивний відгук, тому я відкладала покупку.

Взяла у рожевому. І, знову ж таки, гарна ціна на сайті 🤭

Юхуууу, нарешті я не забула закинути її у корзину під час формування замовлення 😂 Давно іі хочу. Обрала таку милу. Тримач з напівпрозорого бузкового кольору, а сама силіконова щітка блакитна.

Дуже м’якенькі зубці, не скребуть. Будуть масажувати ніжно. Це добре, бо найбільшим моїм страхом було те, що щітка буде надто жорстка.

Бережіть себе 🫶🏻

Якщо щось пробували з моїх покупок, чекаю вражень у коментарях 😊