Astro beauty

Мій project pan Ч.7

Мій project pan Ч.7

Цього разу мій допис-заіт виходить трохи пізніше, але головне що виходить, особливо після таких жахливих подій 😭

Почну звіт із мого давнього друга , який все не хоче здаватись 😅 - тональний засіб від Givenchy, з яким я промахнулась з кольором.

Ох в довгожитель він моєї косметички, сподіваюсь до кінця літа таки розправлюсь з ним.

Мій project pan Ч.7

Ще один довгожитель моєї косметички, але по ньому дуже дуже помітно, що жити він буде максимум до кінця літа.

Дуже класний результат показав цей відтінок тіней , незважаючи на той факт, що я знизила кількість використання влітку тіней, так як в основному замість них я використовую мультипігмент для макіяжу .

Думаю над цим відтінком буду працювати мабуть до зими .

Потихеньку рухається цей спрей від Вікторїї Сікрет.

Закінчити його хочу бо він у мене дуже давно , і стійкість цих спреїв на тілі , окрім як на волоссі, бажає лишати кращого .

Але запах 🔥

Моя перемога цього місяця - вдалось закінчити олівчик від LCF в 03 відтінку Mauve.

Скажу Вам відверто - це одна з найкращих інвестицій за 9.99 грн 😂

От відпрацював він дуже довго і якісно .

Оскільки , я максимально зосереджувала свою увагу саме на цьому олівчику, то відповідно другим майже не користувалась.

Але йому ще не багато лишилось ))

Цього року активно користуюсь пламперами і постійно додаю їх в project pan .

Цей малюк показує незначні результати , так як я майже ним не користуюсь на мій звичний тональний , бо він може його розʼїсти.

Але дуже цікаво коли мені так вдасться його закінчити.

Вже 3 мій продукт від Maybelline в проджект пен.

Як для літа і для моєї сухої шкіри цей засіб класний.

В проект додаю, бо його дуже класно відслідковувати.