Олена В

Сироватка для обличчя проти пігментації NIVEA Luminous 630

Сироватка для обличчя проти пігментації NIVEA Luminous 630
Сироватка для обличчя проти пігментації NIVEA Luminous 630

Хочу подякувати MakeUp Club за можливість тестувати дійсно круті продукти!

Отримала серію NIVEA Luminous, але вирішила написати про кожний продукт окремо!

Зразу ж скажу, що тестую саме цю сироватку тиждень (але і відведених 10 днів ,як на мене, мало), хоча вже склала своє враження. І сподіваюсь думку свою міняти з часом не прийдеться.

Отже, по-порядку.

Сироватка призначена для боротьби з пігментацією. І дивлячись на відгуки, вона повинна працювати.

Особисто я з цього приводу нічого не можу сказати поки що.

Та і навряд чи за 10 днів (які призначені для тестування)пігментація може піти.

Але що я помітила:сироватка дійсно вирівнює взагальному тон. І у мене гарно надає свіжість обличчю та зволоженність.

Сироватка для обличчя проти пігментації NIVEA Luminous 630
Сироватка для обличчя проти пігментації NIVEA Luminous 630

Текстура: кремова, світло-персиково кольору, досить щільна. Напочатку я боялась, що вона буде надто щільна в спеку і буде викликати парниковий ефект. У мене таке бувало влітку при користуванні надто густими кремами чи сироватками. Але на щастя, дійсно спекотні дні (коли було 30+) витримала без нарікань. Жодного парника чи спітніння із-за неї не було. Не відчувається на обличчі-це вагомий плюс!

Поглинання: дуже швидке. Навіть якщо переборщити, нічого поганого не станеться. Без липкості, жирного блиску і плівки. Дуже легко розприділяється по шкірі, наче ковзає по гладкій поверхні (це моя така асоціація).

Не скатується, навіть якщо нанести багато.

Аромат: ну тут я просто адепт нівеївських віддушок. Аромат дуже ніжний, пудровий і мені ультра подобається.

Пакування: сироватка має зручний дозатор. І вона досить економна в користуванні, я думаю. Тут 30 мл.

Ефект: у мене нормальна шкіра. Сироватка дуже добре зволожує, робить шкіру ну дійсно оксамитовою. Це помітно з перших днів. Шкіра дійсно напитана і якась більш щільна стала. Відчуття що шкіра стала плотнішою, м'якішою і більш доглянутою. Ніякої алергії, висипів чи неприємних відчуттів не викликала.

Звичайно я зараз користуюсь всією серією і вони діють в комплексі. Але про сироватку скажу: зараз це мій фаворит. Хоча зморшки не прибирає, але ніхто цього і не очікує))).

Користуюсь два рази на день за 15 хвилин до нанесення крему.

Склад

Aqua, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Isononanoate, Dimethicone, Glycerin, Alcohol Denat., Cocoglycerides, Distarch Phosphate, Butylene Glycol, Methylpropanediol, Tapioca Starch, Isobutylamido Thiazolyl Resorcinol, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Polyacrylate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium EDTA, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Sodium Sulfate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Parfum.

Я не сильна в розбірах складів і ніколи з цього приводу не заморочуюсь)))

Отже, мій вердикт: дуже рекомендую спробувати.

Але я вважаю, що треба брати всю серію з денним і нічним кремом.

Сподіваюсь було корисно!

Дякую за увагу!