Darina🦉

Очищаючий мус для обличчя з екстрактом комбучі, альпійської верби та вітаміном С

Очищаючий мус для обличчя з екстрактом комбучі, альпійської верби та вітаміном С
Очищаючий мус для обличчя з екстрактом комбучі, альпійської верби та вітаміном С

Моє знайомство з брендом почалось, саме з цього муса для обличчя з екстрактом комбучі, альпійської верби та вітаміном С. Давно хотіла спробувати засоби з цим екстрактом, і звісно познайомитись з новим для мене брендом!

🌿Переваги та склад (від виробника):

Мус від MODAY Kombucha поєднує в собі дві ключові функції: ефективне очищення та надання сяючого вигляду.

  • Засіб м'яко і ретельно видаляє надлишок себуму, пилу та забруднень, що накопичуються на шкірі.
  • Він заспокоює, укріплює судини, забезпечує інтенсивне зволоження, допомагає захищати шкіру від впливу вільних радикалів, а також сприяє підтримці здоров’я та молодості, зменшуючи ознаки втоми та стресу.
  • Пінка м'яко і ефективно видаляє надлишок себуму, забруднення та макіяж з поверхні шкіри, залишаючи її свіжою та чистою.

🌿Склад:

Aqua, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Coco Glucoside, Lauryl Hydroxysultaine, Saccharide Isomerate, Benzyl Alcohol, Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment, Ethylhexylglycerin, Epilobium Fleischeri Extract, Citric Acid, 3- Glyceryl Ascorbate, Sodium Citrate, Tocopherol, СІ 16255

🌿Формула засобу містить екстракт комбучі, який заспокоює шкіру та забезпечує інтенсивне зволоження, залишаючи її м'якою і здоровою.

🌿 Засіб містить антиоксиданти, які допомагають захищати шкіру від впливу вільних радикалів та знешкоджувати їх негативний вплив.

Glycerin (Гліцерин): Гігроскопічна речовина, яка притягує вологу з повітря, забезпечуючи зволоження шкіри.
Saccharide Isomerate (Ізомерат сахаридів): Зволожуючий агент, який зв'язується з кератином у шкірі та допомагає утримувати вологу.
Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment (Фермент чорного чаю Saccharomyces/Xylinum): Також відомий як "комбуча". Має антиоксидантні та протизапальні властивості.
Epilobium Fleischeri Extract (Екстракт Epilobium Fleischeri):Екстракт рослини іван-чай. Має протизапальні та антибактеріальні властивості.
3-Glyceryl Ascorbate (3-Гліцерил аскорбат):Стабілізована форма вітаміну C, яка має антиоксидантні та освітлюючі властивості.
Tocopherol (Токоферол): Вітамін E, який діє як потужний антиоксидант, захищаючи клітини шкіри від пошкоджень.

🌿Пакування:

Мус представлен в зручному пластиковому флаконі, з дозатором (помпа), який добре працює, та гарно дозує засіб. Об'єм 150 мл.

🌿Текстура - мус-пінка, дуже приємна до шкіри, нагадує мусове морозиво, або хмарку! Ніжно персикового кольору. Легко розподіляється по шкірі, її зовсім не відчуваєшь, дуже комфортна в використанні.

🌿Аромат - легкий, я в нього закохалась, мені нагадує солодке персикове шампанське (без алкоголю). На шкірі залишається хвилин 5.

🌿Цей мус наразі фаворит в моїй ранковій рутині!

  • Він дуже лагідно та добре очіщує шкіру
  • Шкіра після нього гарно зволожена
  • Мені подобається тон шкіри, має легкий освітлювальний ефект
  • Заспокоює шкіру, почервоніння стають менш виразними
  • Аромат, який підіймає настрій з самого ранку
  • Текстура - до знахідна на літо, моїй проблемній шкірі, дуже зайшла
  • Зручний формат, мус економічний в використанні
  • Цей мус дуже гарно працює в тандемі з мультифункціональною есенцією для обличчя 3 в 1 Modаy Kombucha Black Tea Ferment Face Essence (зроблю окремий допис про неї)

Дуже задоволена, бренд приємно вразив, та звісно буду і надалі знайомитись з новими для себе засобами🤎

Дякую 🦉

Очищаючий мус для обличчя з екстрактом комбучі, альпійської верби та вітаміном С
Очищаючий мус для обличчя з екстрактом комбучі, альпійської верби та вітаміном С
Очищаючий мус для обличчя з екстрактом комбучі, альпійської верби та вітаміном С
Очищаючий мус для обличчя з екстрактом комбучі, альпійської верби та вітаміном С
Очища�ючий мус для обличчя з екстрактом комбучі, альпійської верби та вітаміном С