Інна ✨

Giorgio Armani Si

Giorgio Armani Si

Після того, як я спробувала Giorgio Armani Si у тестері я з першого "пшику" зрозумила, що хочу цей аромат у флаконі. Зі мною поділилась подружка, яка ним користується не дуже часто і ми розділили їі флакон у 100 мл. Я дуже счастлива, бо тепер маю цей прекрасний аромат і можу із задоволенням користуватись!

Він мені дуже жіночний, ванільний, солодкий, квітково-фруктовий, зі шлейфом - все те, що я так люблю! І навіть нота троянди, яка заявлена у піраміді мене не смущає, бо я не можу їі виділити з композиції і окремо не відчуваю. Не душить мене навіть у спеку (якщо наносити мікродозу, а не обливатись з ног до голови!), але вважаю, що на більш прохолодну погоду він буще ще красивіще звучати. Стійкий, на речах я відчуваю його навіть після декілька днів після використання. Виражена добре впізнаваєма "база" парфумів Armani, бо я зараз маю ще Giorgio Armani My Way та Giorgio Armani Sun di gioia і з закритими очами можно впізнати, що це аромати Armani.

Дуже радію, що познайомилась з ним і просто у захваті, як він звучить на мені - це одразу піднімає настрій!

Giorgio Armani Si