krutoguuz

СКРАБ З ЯКИМ ТИ ВІДЧУВАЄШ СЕБЕ ДЕСЬ В СПА

СКРАБ З ЯКИМ ТИ ВІДЧУВАЄШ СЕБЕ ДЕСЬ В СПА
СКРАБ З ЯКИМ ТИ ВІДЧУВАЄШ СЕБЕ ДЕСЬ В СПА

Це мій перший продукт від бренду. Ніколи б не подумала, що такий аромат мені сподобається, поки не отримала скраб в подарунок від подружки.

Тип аромату: квіткові, пряні, східні
Початкова нота: Мигдаль, Пряні ноти, Фруктові ноти
Нота серця: Квіткові ноти, Східні ноти
Кінцева нота: Бальзамічні ноти, Деревинні ноти, Тютюн

Склад скарбу:

Sucrose, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Polysorbate 80, Aqua, Hydrated Silica, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Sodium Cocoyl Isethionate, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetearyl Alcohol, Polysorbate 60, Cocos Nucifera Fruit Extract, Fragrance, Phenoxyethanol, Cocos Nucifera Shell Powder, Tocopheryl Acetate, CI 19140, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate.

Коротко про основні інградієнти:

- вітамін Е — це природний антиоксидант, який захищає шкіру від вільних радикалів, запобігає її надмірній сухості та стягненості;
- масло какао - інтенсивно живить шкіру, підтримує її гладенькою, оксамитовою на дотик, захищає від негативного зовнішнього впливу;
- масло ши - відновлює природну гідроліпідну мантію епідермісу, прискорює загоєння дрібних пошкоджень;
- кокосова олія - зміцнює капіляри та кондиціонує шкірний покрив;
- олія солодкого мигдалю - діє як заспокійливе, адже вона знімає подразнення та сприяє регенерації епідермісу.

Скраб має ніжну ідеальну консистенцію, яка не дряпає, а ніжо огортає шкіру та робить після її дуже ніжною. Аромат залишається на шкірі на довго, години 2 точно тримається. А чого тільки вартує баночка) В мене ще такого скрабу не було, він мені сподобався навіть більше ніж від Rituals.

Щиро раджу спробувати!

Знайомі з цим брендом?

СКРАБ З ЯКИМ ТИ ВІДЧУВАЄШ СЕБЕ ДЕСЬ В СПА
СКРАБ З ЯКИМ ТИ ВІДЧУВАЄШ СЕБЕ ДЕСЬ В СПА
СКРАБ З ЯКИМ ТИ ВІДЧУВАЄШ СЕБЕ ДЕСЬ В СПА
СКРАБ З ЯКИМ ТИ ВІДЧУВАЄШ СЕБЕ ДЕСЬ В СПА