ANN_DI

Маска-пілінг для обличчя від Vollare

Маска-пілінг для обличчя від Vollare

Я обожнюю пробувати нові маски для обличчя) При кожному замовленні, я додаю в кошик їх 🧡

Мені пригледілась ось така масочка, відгуків немає зовсім, але все ж вирішила спробувати. Так ось:

  • 1. Ефективна відлущуюча дія : завдяки екстракту папайї, маска дбайливо відлущує ороговілі клітини, роблячи шкіру гладенькою. ( Але я не ризикую масажувати шкіру, щоб не зашкодити)

  • 2. Освіжаючий ефект ментолу : ментол надає відчуття приємної прохолоди, освіжаючи шкіру під час застосування. (Прохолода дуже хороша, навіть як пощіпує)

  • 3. Натуральні інгредієнти: формула містить натуральні компоненти, такі як екстракт папайї і ментол, які не тільки ефективно діють, але й не шкодять шкірі.

Маска-пілінг для обличчя від Vollare
Маска-пілінг для обличчя від Vollare
  • 4. Універсальність для всіх типів шкіри : підходить для будь-якого типу шкіри.

  • 5. Освіжальний запах: маска має приємний освіжальний запах огірка.

  • 6. Враження: Приємна желейна тектура (справді, як трохи підтаявше желе 🤭).Трохи грубуваті піщінки, тому не скрабую шкіру, так як можна пошкодити її. Приємний охолоджуючий ефект. Легко наноситься. Після неї шкіра стала дуже зволоженою, що не захотілось навіть мазатись кремом. Буду користуватися і далі.

10 із 10 ⭐️