ANN_DI

Парфуми Bombshell від Victoria's Secret

Парфуми Bombshell від Victoria's Secret

Аромат Bombshell від Victoria's Secret - це оргазм для мене 🤭

Я дуже обожнюю ці парфуми. В мене вони були і повнорозмірні, і з шимером, і різні обʼєми.

Але самий зручний варіант для мене, це ось цей. 7ml.

Зручно взяти з собою 🩷

Ну і трохи про сам аромат :

  • 1. Яскравість і свіжість: Цей аромат переповнений ароматом свіжих фруктових нот, таких як ананас, полуниця, маракуя і цитруси. Він надає відчуття літньої свіжості протягом усього дня.

  • 2. Чарівні квіткові акценти: Серцевий акорд з жасмину, конвалії, півонії і ванільної орхідеї додає аромату ніжності і елегантності. Ці квіткові ноти гармонійно поєднуються з фруктовими акордами, створюючи справжню запашну симфонію.

Парфуми Bombshell від Victoria's Secret
Парфуми Bombshell від Victoria's Secret
  • 3. Життєрадісний і сонячний настрій: Відтінки червоних ягід додають аромату радісний і світлий настрій, який ідеально підходить для теплих і сонячних днів. Для мене парфуми - це настрій 🩷

  • 4. Глибокі і чарівні деревні ноти : Базові ноти мускусу, дубового моху і димних деревних акордів створюють чуттєву і привабливу основу, яка довго залишається на шкірі, додаючи аромату глибину і витонченість.

  • 5. Стійкість: Аромат має середню стійкість. 4-5 годин ⏱️

Victoria's Secret Bombshell - це не просто аромат, а справжня іконка чарівності і жіночності.

100 із 10 ⭐️