krislemly

Shelly | Сет кремів для рук

Shelly | Сет кремів для рук

Привіт!) Бренд Shelly вже давно підкорив моє серденько, в мене є від них багато класних засобів, але я ніколи не пробувала їх знамениті креми для рук. Тому вирішено було це діло виправляти і в мене зʼявився цілий набір, про який сьогодні детально розповім.

Shelly | Сет кремів для рук

Тюбики класичної форми, витягнуті, запаяні з одного краю. Виконані з пластичного, м'якого пластику, який легко стискаються. Обʼєм кожного 45 мл.

Набір включає три засоби:

  • живильний крем з кератином, сріблом і екстрактом арніки;
  • пом'якшуючий крем з колагеном, еластином і екстрактом півонії;
  • відновлюючий крем з алантоїном, екстрактом равлика та олією каріте.

Засіб збагачений унікальним комплексом активних компонентів:

  • Кератин зміцнює, відновлює і додає силу нігтям, запобігає їх розшаруванню і ламкості.
  • Цитрат срібла має антибактеріальні властивості та ефективний проти небажаних бактерій шкіри та патогенних мікроорганізмів.
  • Екстракт цілющої арніки відновлює та загоює шкіру рук, має заспокоювальний і протизапальний ефект.

Аромат дуже приємний, не різкий та не хімозний.

Крем чудово розподіляється по руках. І моментально поглинаючись, робить руки оксамитовими. Жодної липкості або відчуття плівки.

Крем робить шкіру неймовірно м'якою, гладкою і приємною на дотик, вона стає ніжною, до неї хочеться торкатися. За відчуттями шкіра отримує необхідне зволоження та комфорт.

Засіб збагачений унікальним комплексом активних компонентів.

  • Алантоїн сприяє регенерації та прискореному загоєнню, має пом'якшувальні, зволожувальні властивості.
  • Екстракт равлика живить суху та подразнену шкіру, стимулює вироблення власного колагену та еластину, який усуває лущення.
  • Олія каріте (ши) сприяє зволоженню та поновлює втрату амінокислот, зміцнює нігті, пом’якшує шкіру, підвищує її пружність.

Аромат у крему дуже приємний – солодкий, квітковий.

Крем досить щільний та густий за текстурою. При цьому розподіляється по шкірі легко та швидко, не залишаючи білих смуг.

З першого ж нанесення крем зволожив та пом'якшив шкіру рук. Пішла стягнутість, пройшли лущення, з'явилася м'якість, шкіра рук сказала "дякую". Руки виглядають доглянуто, особливо шкіра навколо нігтів. Мені дуже подобається цей крем тим що він дає моментальний ефект «фотошопу».

Засіб збагачений унікальним комплексом активних компонентів:

  • Колаген живить, проникає в клітини та заспокоює подразнену, почервонілу шкіру, утворює захисну плівку, яка усуває проблему сухості рук.
  • Еластин сприяє регенерації клітин, внаслідок чого пришвидшується відновлення шкіри.
  • Екстракт півонії поступово сприяє росту здорових та міцних нігтів і робить шкіру більш м'якою та гладенькою.

Аромат приємний, квітковий, дуже доречний і ненав'язливий

Крем має густу, щільну консистенцію білого кольору. Не дивлячись на таку текстуру, крем розподіляється по шкірі легко. Він має дивовижну здатність безслідно вбиратися практично миттєво.

Після використання крему, почуття сухості та стягнутості пропадає миттєво, тобто крем дуже добре зволожує шкіру.

Шкіра залишається гладкою та зволоженою на тривалий час.

Набір упакований у плоску картонну коробочку. Упаковка не яскрава, в ніжних кольорах, з ненав'язливими малюнкоми. Як на мене це чудовий варіант на подарунок, оскільки виглядає досить презентабельно.