MAXIMOVA🌷

Туш LAMEL CULT

Туш LAMEL CULT
Туш LAMEL CULT
Туш LAMEL CULT

Упаковані вони були в яскраву стильну коробку, а всередині окрім тушей був пакувальний папір, яким я так сильно люблю пошуршати💖 це приємні дрібнички

Щодо тушей - одна сподобалась більше. Чому? Розказую далі.

Туш LAMEL CULT

Туш має симпатичний дизайн і цікаву силіконову щіточку з талією, та ще й дуже гнучка в основі кріплення☺️ Признаюсь, ніколи такі форми не були моїми фаворитами, тому не розуміла на скільки зручно буде нею фарбуватись.

На ділі виявилось не все так страшно, щіточка досить зручна, нею легко маніпулювати. Вії профарбовує добре, не колеться.

Ви все бачите на фото в порівнянні: голі вії/ 1 шар туші / 2 шари.

  • перший шар робить дуже ніжні природні легкі вії, припіднімає вгору та тримає легкий ефект підкручення
  • нашаровується непогано, у два шари вії вже яскравіші та обємніші
  • розчиняється водою, змиваю гідрофільною олією

Непоганий результат, мені така туш підходить для буденних макіяжів. Тримається непогано, з часом трохи осипається але не критично. Сильно на верхній повіці не відбивається.

Поставлю оцінку 7 з 10

Вона має ідентичний дизайн та форму щіточки, яку я люблю - ялинка. Щетинки силіконові, коротенькі, не царапаються. Я думала, що саме ця туш буде моїм фаворитом, але через одну обставину - обсолютно ні.

Користуватись тушшю зручно, щіточка непогано профарбовує.

Тут знову ж таки демонстраційні фото з порівнянням, можете розглянути.

  • ця туш дійсно працює на подовження, в один шар гарно розкладає вії, трохи припіднімає, виглядає гарно, легко без обтяження (але я фарбую вії завжди в два шари) і ось нашаровується вона не дуже…
  • другий шар виглядає яскравіше і в цілому непогано, але якшо придивитись з’являються комочки і через декілька годин туш починає сильно сипатись
  • так само розчиняється водою

Через ці осипання, я як не старалась, користуватись нею не можу. 2 години просто вдома - і під очима все в чорних крошках. Хоча і виглядає на очах непогано, не можу рекомендувати

Поставлю оцінку 4 з 10 за те що симпатично профарбовує.