alena.rosee

Крем для Barbie Girl | Top Beauty

Крем для Barbie Girl | Top Beauty

Для справжніх та реальних Barbie Girl, український бренд Top Beauty , створили ідеальний по всім параметрам крем 💕 Що в ньому особливого, давайте дивитись 🫧

Крем для Barbie Girl | Top Beauty

Що ж це за Барбі-крем?

Тішить , що такі сучасні б'юті- штучки виготовляє виробник саме з мого регіону 💕

💕Пакування: пластиковий флакон з дозатор, має гарне яскраве пакування , стильний золотий обідок

💕Консистенція: насичений зволожуючий крем , консистенція середньої густоти , має світло-рожевий колір та дуже дрібні сріблясті блискітки. Блиск дуже делікатний , тобто це не шимер чи гліттер.

💕Запах: пахне спочатку насичено , потім аромат стає лагіднішим .

Це запах малинової пудри, малинового конфітюру та малинових цукерок в гарних пакуваннях (знаєте такі сувенірні баночки?)

Хоч я більше люблю полуничні аромати, але цей запах мені дуже сподобався , навіть в спеку ☺️ Він досить приємний , трошки парфумерний , так і хочется його відчувати знову і знову 🤩

🌿Активні компоненти :

крем містить вітамін Е та олію жожоба для мякої, еластичної шкіри .

Мене дуже радує, що засіб зроблено на кокосовому маслі ( другий компонент після води) , без додавання мінеральних олій чи парафінів.

Крем містить і пантенол для регенерації та заспокоєння подразненої чи сухої шкіри 💦

💕Ефект:

мені цей засіб сподобався своєю універсальністю, його можна використовувати і як крем для рук (ще й дуже зручний дозатор) , і як крем для тіла.

Засіб швиденько вбирається , хоч і має інтенсивний зволожуючий ефект , але не залишає ні плівки , ні жирності.

Я почала ним користуватись в спекотну погоду , думала чи не буде він робити на шкірі "ефект сауни"? Ні, крем максимально комфортний навіть для чутливої шкіри , з ним шкіри дихає .

Мікро шимер залишає на шкірі дуже легеньке сяйво, а якщо використовувати як крем для рук , то ручки виглядають дуже акуратно та зволожена 💦

Аромат не душить, хоч це і більш пудрове малинка, але запах комфортний 💕

Я обожнюю всякі рожеві штучки , і в косметиці також, тому цей лосьон мене порадував і візуально , і своїми косметичними властивостями 🤩

Дякую за увагу 💕