bogdana_ml

Допис про мій період в житті, як і обіцяла

Допис про мій період в житті, як і обіцяла
Допис про мій період в житті, як і обіцяла
Допис про мій період в житті, як і обіцяла

Сьогодні хочу трішки відкритися перед Вами і надіюся цей допис буде корисний для вас , зазначу всі засоби які мені допомогли 🩷
Отож по порядку , я хворію акне з 13 років з того моменту як почався пубертатний період , перш я боролася всякими мазями з аптеки, бовтушками , порадами з різних сайтів та знайомих , це продовжувалося 3 роки , поки зимою 22 року не відбулося загострення моєї хвороби . Висипи на лиці ставали більшими , залишаючи здорові рубці на шкірі та великі сині плями , зрозуміло , що самооцінка падала , мені було боляче, часто чула образи в свій бік , але через скільки спроб та мук , я знайшла вихід.

Допис про мій період в житті, як і обіцяла
Допис про мій період в житті, як і обіцяла

Вихід був один :
Це взяти себе в руки і змінити власне життя на краще , я звернулася до лікаря , здала аналізи , лікувалася пів року , але це нічого не дало . Ще через рік я звернулася до іншого лікаря , все знову здала і нарешті мені назначили лікування, я лікувалася ретеноїдами близько пів року , це препарати , які очищають організм з середини , є багато думок , що це негативний спосіб лікування, але я це все пройшла і на щастя я немаю ніяких проблем . Єдине на , що варто звернути увагу, під час лікування не можна вагітніти та бути вагітною , я цього не планувала тому пройшла курс .
Чи були побічні ефекти?
Вони були , але не значні , в мене збільшилися губки , шкіра на обличчі та тілі пересихала , і висипання були протягом пів року , більш я побічних ефектів немала . В додатку з лікуванням , я користувалася бальзамом для зволоження губ , кремом для зволоження обличчя та гелем для вмивання. Своєму лікареві я дуже вдячна так як зараз я майже не наношу тональний крем , не комплексую та маю майже ідеальну шкіру ( залишила рубці , після загострення) . Ось , що я пережила в житті і цей шлях я пройшла ❤️
Якщо Вас , щось цікавить задавайте питання, всі засоби , якими користувалася , прикріплю нижче 🩷
Також залишу фото , яка шкіра на даний момент.
Лікування обов'язково назначає кваліфікований спеціаліст.