Skomska Olya

Обновки травня

Обновки травня

Улюблена рубрика, яку люблю відслідковувати , та роздивлятись у вас) та і сама інколи ділюсь )

хоча зараз менше купую засобів, лише те, що необхідно ) ну майже

Поїхали)

Зазвичай кожного місяця я виставляла свій оновлений манікюр , але поки що від мене не буде таких дописів)

розповідаю чому:

виконуючи план на рік, який ми раніше писали - я проходила різні обстеження орієнтуючись на нюанси, які мене турбують .

І от мені потрібно було записатись на процедуру

"Капіляроскопія" - і після запису мені повідомили, що на нігтях немає бути гель лаку, та не зрізати кутикулу за 3тижні до прийому)

і я така сижу з рожевими та довгими нігтями і це все слухаю) кажу:- окей, тоді відміна)

Прийшлось зняти покриття і записатись повторно .

Нігтики після зняття здавались такими короткими, пластина дуже тонка та чутлива і я вирішила походити без гель лаку.

В першу чергу купила бафік (щоб відполірувати пластину) , також прозорий лак від Wibo і апельсинові палички .

Наразі формую свій базовий набір по догляду за нігтями)

Обновки травня

Повторила кремчик La Roche-Posay Effaclar H Iso Biome , який з'явився в моєму догляді після відвідування дерматолога, про це в дописі: https://club.makeup.com.ua/post/36306/

Давно хотіла придбати резинку із з натурального шовку , для себе обрала - MAKEUP Skinny Scrunchie Gold .

Вони прийшла в красивому пакуванні. Колір трішки інший , ніж очікувала.

Цікаво , чи дійсно вона відрізняється від звичайних резинок. Скоро поділюсь враженнями )

Взяла набір паличок для аромадифузора від бренду Magic Lights.

В мене залишиться баночка від Sisters Aroma ( і наразі для мене це лише один маленький плюс в користуванні їх аромадифузором , про це в дописі: https://club.makeup.com.ua/post/37476/ ) і я планую залити туди новий, та використати дані палички.

На теплий період я надаю перевагу більше спреям для тіла, ніж парфумам.

Цього разу вирішила спробувати квітково-фруктовий аромат Victoria's Secret Pure Seduction Shimmer Fragrance Mist

Зазвичай користуюсь помадками для брів, але вирішила спробувати олівчик від LN Pro в 104 відтінку.

Спрей LOreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color A-OX 10 in 1 для фарбованого волосся я отримала ще раніше в подарунок від Make up за відгук про лінійку від бренду Kerastase , що дуже приємно .

Але він поки чекає своєї черги, адже маю декілька інших засобів, якими користуюсь .

Багато хто з вас встиг скористатись чудовою пропозицією , та придбавши товарів на 600 грн отримати в подарунок чудовий набір для волосся , або обличчя .

І я не вийняток )

Придбавши La Roche-Posay Effaclar H Iso Biome , та набір паличок для аромадифузору я отримала цілий пакунок подарунків. Я в захваті)

Ось такі обновки) Чим із засобів ви користувались? Чи за який хотіли б дізнатись більше?