Skomska Olya

Можна трішки подушню?

Можна трішки подушню?
Можна трішки подушню?

Я дуже люблю аромадифузори, але ще не знайшла свій ідеальний.

Тому останній раз обираючи- вирішила спробувати досить популярний від бренду Sister's Aroma 🧡

Розраховуючи , що вартість = якості.

Наразі, його вистачило майже на 2 місяці і я готова поділитись враженням .

Але почнемо з початку)

🔸Аромадифузор запакований в красиву картонну коробку, на якій надрукований логотим бренду, також написана назва аромату .

🔸Мені хотілось чогось свіжого, цитрусового і на тей момент я обрала "Лемонграс" .

🔸Об'єм: 110ml

🔸Вартість : 840 грн.

🔸Дизайн флакону виглядає дійсно стильно, та дорого.

Баночка скляної, квадратної форми, важка , прозора.

Світло-сіра кришка виготовлена із бетону, на якій розміщено тиснення з назвою бренда. Як на мене дуже креативно .

Під кришечкою була пластмасова пробка, яку потрібно зняти , щоб занурити палички.

🔸Відразу відчувся аромат лемонграсу - він цитрусовий, холодний, дешевий. Не знаю, що я очікувала, але трішки разчарувалась.

Я залишила аромадифузор в невеликому коридорі, та занурила 3 паличики .

З часом палички повністю наповнились рідиною.

Часто повертаючись із роботи додому - я ловила себе на думці, що коли захожу - взагалі його не відчуваю.

Почала раз в два тижні перевертати палички.

І от після цієї маніпуляції аромат трішки відчувався - перші два дні, а потім знову зникав.

Я добавила ще 2 палички , в результаті їх стало 5 .

І нажаль ситуація не змінилась .

В просторі аромат не відчувається, лише коли наближаєшся близько на відстань 10-15см.

Лише після перевернення паличок з'являється натяк на запах , але цього вистачає зовсім на трішки .

Вцілому даний аромадифузор став моїм розчаруванням 😓

З плюсів для себе відмітила лише дизайн, адже флакон дуже стильний і впишеться в будь-який інтер'єр😍

А який у вас досвід з аромадифузорами від Sister's Aroma ?

Які Ваші улюблені, перевірені від інших брендів?

Можна трішки подушню?
Можна трішки подушню?