Missmili

NIVEA Luminous 630 Serum

NIVEA Luminous 630 Serum

Пігментація це те що переслідує мене з дитинства,ще коли була дитиною то мала веснянки які тільки прикрашали дитяче обличчя,в дорослому ж віці ці веснянки обʼєднались у жовті і темні плями які влітку стають ще більш яскравішими

Тому засоби серії Luminous 630 були як ніколи доречними

Моя шкіра:

Комбінована,схильна до висипань та пігментації у вигляді веснянок ,маю постакне та розширені пори

NIVEA Luminous 630 Serum

Сироватка NIVEA Luminous 630 Serum створена для зменшення пігментації шкіри,попереджуючи її утворення,вирівнює тон та має зволожуючи та відновлювальні властивості

З активних речовин у складі має гліцерин,гіалуронова кислота та вітамін Е,та найважливіший інгредієнт який працює з пігментацією це запатентований Luminous630®-який здатний при регулярному використанні зменшити прояви пігментації які спричинені сонячними променями,акне та віковими змінами

Сироватка має гарне добротне пакування з якісного пластику,також має зручну помпу-дозатор для гігієнічного користування,обʼєм 30 мл

Аромат і консистенція:

Пахне сироватка приємно кремово,як класичний крем Nivea,має приємну консистенцію, вміру густу,схожу на легкий зволожуючий крем,колір має ніжно-персиковий

Наносити потрібно на чисту очищену шкіру зранку та ввечері перед нанесенням крему або SPF

По відчуттям сироватка приємна,поживна,легко розподіляється по обличчю,з іншими доглядовими засобами не конфліктує,не липне і не скочується.Після використання шкіра миттєво стає мʼякою та зволоженою,ще одна з переваг шкіра дуже і дуже гладенька на дотик як відполірована,і тим не менш вона не жирна і не переобтяжена.

Використовувала сироватку і зранку і ввечері,в обох варіантах засіб був комфортний для моєї шкіри

Найбільше сподобалось користуватись нею саме у вечірній рутині,тоді на ранок шкіра мʼякенька і зволожена,так що достатньо скористуватись тільки SPF

Чи вплинула сироватка на пігментні плями?

На фото ефект після тижня користування засобами лінійки NIVEA Luminous 630

Скупчення веснянок на вилицях і під очима стали світлішими!І це всього через тиждень користування!

Результатом я дуже задоволена і планую далі використовувати засоби лінійки щоб отримати максимальний результат!