alena.rosee

Викидушки: Генеральне прибирання в цьому році

Викидушки: Генеральне прибирання в цьому році

Всім привіт! 💕

Авжеж, я не могла припустити свою улюблену рубрику Викидушки в цьому місяці , тому показую що закінчилось та вже пішло у смітник чи переробку 💚

  1. Засіб для зняття стійкого макіяжу Clinique - не потребує реклами , класний та ефективний 💜
  2. Пінка (гель) Лореаль Вітамін С - сподобалось , шкіра очищена , але не пересушена 🧡 писала про нього в загальному дописі на тестування (а чогось на сайті не можу тепер знайти цей гель)
  3. Дезодорант Балеа - з гарного Аромат , а так досить недієвий, їх антиперспирант 5в1 набагато краще ❤️
  4. Сироватка Нівеа Люмі - приходила в подарунок від бренда , прекрасний засіб, просто любов , все класно: консистенція , аромат , ефект. Швидко якось закінчилась . Хочу ще таку 🤩
  5. Кондиціонер Балеа Кератин - хотіла робити про нього окремий допис , але засіб самий нейтральний . Це непоганий Кондиціонер без спецефектів. Волосся з ним зволожене , але легке , досить об'ємне. Аромат косметичний солоденький. Можливо повторю покупку.
  1. Lush Сутінки - найкращий улюблений крем для тіла , аромат ванільної лаванди , шикарний склад , беру періодично вже багато років
  2. Mermade Слайм - писала про нього , як концентрований гель для душу з мега солодким ароматом кавуна 🍉
  3. Пінки Ля Рош - подарунки за сортування 🤭 Хороші приємні пінки 💙
  4. Молочко для очищення Clarins - досить дієве, гарно очищує шкіру від макіяжу чи залишків макіяжу 💛
  1. White Glo - найбільше сподобалась з усіх що пробувала , інші версія якось ніяк , а цю вже повторювала 💛
  2. Креми для рук Локсітан - хороші приємні кремчики 💙
  3. Сироватка Лореаль - дуже сподобалась , класний ефект, але окислилась швидко , тому 1/3 прийшлось викинути .
  4. Бальзам Eve Lom - найкращий бальзам для очищення , закінчився б давно , але про нього і тонік якось забула , тому недавно дістала і виклристала ))) це просто любов!
  5. Тонік Реланс - писала про нього , хороший та приємний 🧡
  6. Пілінг для шкіри голови Ладор - класний ефект , периодично купляю.

Дописи про балтщам та тонік:

https://club.makeup.com.ua/post/15300/

https://club.makeup.com.ua/post/15510/