O_Skomska

Чудова знахідка від Shelly

Чудова знахідка від Shelly

Я часто використовую олійки для кутикули .

Зазвичай обирала собі баночки з піпеткою, але це не дуже зручно , щоб брати з собою в сумочку і наносити на ходу).

Для себе я відкрила дуже зручний формат олійки для кутикули від Shelly . Обрала з з екстрактом суниці та вітаміном Е🍓

Об'єм: 3ml

Вартість : 83-98 грн

Інгредієнти: конопля, макадамія, полуниця

Олійка має формат олівчика з пензликом.

Зроблений із прозорого пластику.

На одній із сторін ми бачимо ковпачок, який легко знімається. Пезлик має тоненькі , прозорі ворсинки , якими дуже швидко можна нанести і розпроділити засіб .

Чудова знахідка від Shelly
Чудова знахідка від Shelly
Чудова знахідка від Shelly

Я думала, що олійка має викручуватись, а виявляється з іншої сторони є дуже зручна, секретна кнопочка, завдяки якій відбувається подача олійки до пенлика.

Це дуже круто .

2 натискання і кутикула зволожена.

Засіб не протікає, все зроблено якісно .

  • Так, як зараз літо - мені захотілось ягідних ароматів і я обрала суничний🍓 Дуже приємний, солоденький , ненавязливий запах.
  • Текстура досить рідка, масляниста, прозора.
  • Як використовую? Наношу засіб на нігтьову пластину та кутикулу, легенько промасажовую. Олійка швидко поглинається. Немає відчуття плівки , липкості і т.д. Дуже комфортна.
  • Формула розроблена на основі комплексу цінних олій макадамії, виноградних кісточок, коноплі, насіння соняшнику. В синергії вони забезпечують пом'якшувальну і живильну дію, сприяють зміцненню нігтів. Екстракт суниці має антибактеріальні властивості. Вітамін Е запобігає появі тріщин та розшаруванню нігтів, сприяє їх відновленню і прискорює ріст.

Я часто користуюсь олійкою , адже формат дозволяє брати із собою в сумочку, тому вона завжди зі мною .

Поки чекаю маршрутку, п'ю ранкову каву, чекаю , доки погуляє Джес - я можу вийняти її і зробити такий швидкий догляд - зволоживши кутикулу, без будь -яких зусиль .

Круто , коли можна поєднувати відразу декілька процесів)

Враження:

🍓 дуже зручний формат
🍓 приємний аромат суниці
🍓 легка консистенція швидко поглинається без відчуття липкості;

🍓 добре зволожує , вже немає відчуття сухості , та затвердіння на валиках

🍓надає блиск , тому нігтики і кутикула візуально стає більш доглянутою

🍓 підходить для домашнього та професійного використання

🍓сподобалась продумана "секретна кнопка"

🍓олійка не витікає, та не мастить сумочку/косметичку

🍓економна у використанні, вистачить на довго

Якщо ви хотіли спробувати засіб такого формату - це ідеальний варіант , з якого варто почати! Рекомендую!