Ірина 🦋

Гель для душу з олією аргани, макадамії та гелем алоє. Аромат якого для мене виявився сюрпризом

Гель для душу з олією аргани, макадамії та гелем алоє. Аромат якого для мене виявився сюрпризом

Про гелі для душу Body Wash With Luxurious Essential Oil🌹 від британського бренду Dirty Works 🇬🇧, я дізналася з відгуки в makeupclub

Я з тих кому важливе оформлення засобів та їх аромат, я протримую естетичну насолоду коли користуюся такими засобами. У цьому гелі мене одразу привабила яскрава з дівчиною у стилі pin-up.

Це крем-гель молочного кольору, середньої густоти. У мене за консистенцією та кольором асоціюється зі згущеним молоком.

Зручна кришка фліп-топ, об'єм не стандартний 280ml

Також цей гель можна купити в меншому обсязі в класних наборах для душу. Мені здається було б дуже мило отримати такий подарунок 🎁

Особливості Dirty Works Body Wash With Luxurious Esential Oils:  
- для всіх типів шкіри; 
- економна витрата; 
- не сушить шкірний покрив, не викликає відчуття стягнутості; 
- має густу консистенцію; 
- олія аргани має омолоджувальний ефект, активізує регенерацію пошкоджених клітин; 
- сік алое має протизапальну, антибактеріальну, ранозагоювальну дію; 
- олія макадамії відновлює шкіру, має антиоксидантну властивість.

Також приємно, що продукт має веганський склад, його не тестували на тваринах.

Аромат: тут найцікавіше, на сайті ноти аромату не вказано, відгуків на нього всього 1, в ньому його описали як тропічний аромат з нотами ананасу, кокосового молока+ амбра. Після мого іншого засобу з кокосом 🥥https://club.makeup.com.ua/post/42323/, аромат якого мені дуже подобається, мені захотілося якийсь тропічний 🌴гель, мій мозок малював картинку, що це буде щось типу коктейлю Піна Колада 🍹

Гель для душу з олією аргани, макадамії та гелем алоє. Аромат якого для мене виявився сюрпризом
Гель для душу з олією аргани, макадамії та гелем алоє. Аромат якого для мене виявився сюрпризом

І тут я вкотре переконалася, яке різне сприйняття ароматів у людей буває. Коли я нанесла гель, в очікуванні тропічних фруктів, перше, що я почула це… мускус! Мускус і троянда🥀… для мене із фруктів у ньому легкий віддалений натяк на персик🍑, ні кокосу 🥥, ані ананасу 🍍я на жаль не почула 😟

З чим мій мозок знайшов найближчу асоціацію аромату, це Montale Roses Musk 🙈

Аромат гелю звичайно не такий насичений як парфум, але дуже схожий, на доказ того, що мені не привиділося я вирішила ще раз перевірити чи немає нот аромату на сайті, та виявила їх на зворотній строні упаковки. Це екзотична суміш ефірних олій персика, кам'яної троянди, неролі та жасмину яки надають йому неперевершеного аромату. Але й мускус я тут теж явно чую, дуже часто це не улюблена мною нота в парфумах, а зазвичай не улюблені ноти ми відчуваємо найяскравіше, навіть коли інші їх не помічають. З цим гелем вийшла та ж історія як при моєму першому знайомстві з Roses Musk від "ні, жахливо, не моє" 😜 до "ммм ... мені подобається, що то в цьому є" 😂 І чим більше я ним користуюся, тим більше він мені подобається 😉 Під час застосування аромат стоїть на всю ванну 🛀, але на шкірі аромат залишається не довго ⏳

За своїми очищаючими характеристиками гель мені теж подобається, він густий, добре піниться 🫧, мені здалося що змивається🚿 він трохи довше, ніж інші мої гелі. Мою шкіру гель не сушить, у чоловіка 👨🏻‍🦱чутливіша шкіра і не всі засоби йому підходять, але цей гель 🧴 не викликав ніяких роздратувань

Ще у Dirty Works є гель Fountain of Juice Body Wash з ягідним ароматом 🍓, судячи з упаковки та відгуків, таке я зазвичай люблю 🫶🏼 Та Dirty Works Moisture Miracle Hydrating Body Wash, ось цей як раз має бути тропічний 🌴 Він відкривається яскравими нотами цитрусового апельсина 🍊, апетитного манго 🥭 та освіжальної маракуї. Поступово розкриваються серцеві ноти драконового фрукта та стиглої запашної сливи. І, нарешті, відчувається тепло ванильних нот та чарівний анімалістичний мускус. Знову ж таки мускус в описі аромату мене трохи насторожує 😂, і відгуків про сам аромат поки немає 😏

Може хтось підкаже гелі для душу з тропічними ароматами, щоб не надто хімозні були тільки?

Мені наприклад подобаються ще засоби цієї фірми своїми фруктовими ароматами https://club.makeup.com.ua/post/40372/