Vikulyk

Ідеальній літній набір

Ідеальній літній набір

Детально розкажу і покажу про вміст коробочки далі, то ж натискайте "дізнатись більше ", бо це варто вашої уваги.)

В наборі 3 продукти:

  • Автозасмага
  • Рукавичка для автозасмаги
  • Шиммер-лосьйон у відтінку "золото"
Ідеальній літній набір
Ідеальній літній набір

Почнемо з автозасмаги. Вона крута, адже легка у використанні, в мене був вже не один схожий продукт, але з цією так легко робити шкіру смуглішою, думаю такий набір підійде чудово і новачкам. От якби я в перший раз скористалась такою автозасмагою, то б не боялась її в подальшому.)

Автозасмага має зручний дозатор. Він вичавлює невелику кількість пінки, що досить зручно.

Наношу його на рукавичку, а потім просто і легко розношу по шкірі.

Враження і ефект від використання:

  • Немає різкого запаху, він ніжний і не відчутний при нанесенні.
  • Разом з рукавичкою-це ідеальний тандем! Дуже швидко, легко і зручно.
  • Дуже легко вбирається шкірою, не залишаючи липкості.
  • Схоплюється дуже однорідно, не залишаючи плям.
  • Проявляється повністю годин за 5, він завжди потрохи темніє, і навіть на початку використання шкіра уже смугляша.
  • Засмага виглядає морською, а шкіра рівномірнішою і більш здоровою на вигляд, не так сильно помітні якісь недоліки, наприклад синяки чи варикозна сіточка. Власне тому я і обожнюю автозасмагу.
  • Він рівномірно змивається і потім легко нашаровується знову. Ну максимально комфортна Автозасмага, мені аж не віриться.)

2.Рукавичка для насення. Дуже м'якенька, в чорному кольорі. Вона дійсно допомагає швидко нанести автозасмагу, не знаю, як раніше я це робила без неї і приємно, що в комплекті є все необхідне.

Після кожного використання я її перу, вона легко очищається.

Я насправді дуже заловолена цим комбо, то ж давайте оглянемо останній продукт.)

3. Шиммер-лосьйон для тіла у золотому відтінку.

Красива баночка, в якій помітно вміст і ти вже розумієш, що це буде Вау!

Текстура тут звичайно дуже гарна, він виглядає, як розтоплена бронза.

Запаз мені нагадує аромат горіхів.)

Золотих блискіток тут дуже багато. Виглядає, наче ви будете схожі на новорічну ялинку, але ні, в результаті-все в міру.

Ефект від використання:

  • Лосьйон гарно вбирається, шкіра після використання гладенька і ніжна.
  • Він теж має тонуючий ефект, тобто робить шкіру смуглявішою.
  • Не перебивається на одязі, саме білий я не носила, але були світлі речі і все гаразд.
  • Блискітки дуже гарно переливаються на сонечку чи штучному світлі.
  • Тут насправді ми отримуємо класний подвійний ефект: легкої автозасмаги і красивого сяйва.
  • Мені здається, що на якійсь вечірці, скориставшись цим шиммером ви будете притягувати всю увагу.)

Висновок. Я дуже задоволена набором, так легко і швидко отримати засмагу у мене ще не було. Тим дівчатам, які не засмагають, щоб зберегти здоров'я чи їхня шкіра не любить сонце-це чудова заміна.