Crest, Biorepair, Lacalut

Crest, Biorepair, Lacalut

Я роблю таке домашнє відбілювання десь раз у 7-8 місяців, бачу гарний результат, чутливості не виникало.

Такі полоски Crest Noticeably White Whitestrips Dental Whitening Kit, я спробувпла вперше. Раніше були від інших марок, але ці…. Дають бачимий ефект вже з першого пазу, але й найагресивніші зі всіх котри я пробувала.

Вони приліпляються на верхню та на нижні зуби, треба тримати 30 хвилин(я тримала 15), потім чистила зуби з лакалут хербал, щоб мінімізувати вплив на ясна.

Так, вони дають видимий ефект з першого ж використання. У мене в упаковці їх 10 штук, я використала 3, зуби значно посвітлішали і я припинила користування, на наступні 7-8 місяців. Можу сказати точно, якщо відразу використати 10 стіків, вони будуть супер білі але у вас 99% зʼявиться чутливість на зубах. Я такого ефекту не хотіла, мені достатньо того, як вони відбили мені зуби за 3 рази. Я обов’язково повернусь до них потім, знов використаю 3 і так буду побити і надалі.

Для збереження ефекту користуюсь биорепер відбілюючьою пастою, вона мені подобається.

Crest, Biorepair, Lacalut
Crest, Biorepair, Lacalut
Crest, Biorepair, Lacalut
Crest, Biorepair, Lacalut