alena.rosee

Тендітна зухвалість | Avenue Des Parfums

Тендітна зухвалість | Avenue Des Parfums

У нашого бренда Avenue Des Parfums , який зараз набирає популярність на сайті Мейкап , нещодавно вийшли новинки, а саме парфумовані спреї для тіла та волосся.

Я обожнюю різні ароматні спреї та тому не змогла пройти повз цього анонсу і замовила собі спрей з гучною назвою Royal Monaco.

Що мені нагадує цей аромат та які асоціації читайте далі.💐

Тендітна зухвалість | Avenue Des Parfums

💕Пакування: стильний пластиковий флакон, кожен аромат із чотирьох має свій колір етикетки що зручно при виборі , якщо ви маєте в колекції всі флакони 🤩 дизайн стильний та лаконічний.

🌿Піраміда аромату:

Верхні ноти: Ківі , Ревінь , Рожевий перець

Середні ноти: Кавун та Жасмин

Базові ноти: Сандалове та Лимонне дерево

✨Особливості спрею: цей засіб особливий тим що має в складі гліцерин та алое , Тим самим не пересушує шкіру та волосся.

🤩Нащо схоже та мої асоціації :

Авжеж нескладно помітити по піраміді що цей аромат нагадує відому всім Імператрицю, але спрей має свої відмінності.

Я та людина у якої завжди є запасі трошки D&G Імператриці та про яку я писала вже допис який ви можете почитати тут : III Аркан Таро:

https://club.makeup.com.ua/post/14577/

Спрей звучить трошки м’якше і більш фруктово, тобто я чую достатньо соковитою м’якоті кавуна без зайвої цукровості. ☺️

Також досить виражена квіткова нота, можливо це такі фантомні уявлення , тому що я користуюсь цим ароматом зараз в аномальну спеку і як ви знаєте при таких природніх температурах ми відчуваємо аромати трошки інакше.

Але незважаючи на супер гарячу погоду цей спрей звучить дуже комфортно і гармонійно, і це суперово, гарний вибір коли хочеться мати парфумований Фльор і тим самим не переживати чи це чи не занадто важкі парфуми.

💖Загалом це білоквітковий букет у фруктовій корзинці з ківі та кавуна .

🤩

По асоціаціям цей аромат мені нагадує впевнену, романтичну, трошки домашню, але дуже вишукану жінку.

Як я і писала про імператрицю, ця жінка «імператриця» по характеру , хоч і може виглядати дуже милою та тендітною.

Вона цікава, усміхнена , але завжди має свою думку . Мені подобається цей вайб характеру, легка зухвалість ще нікому не стала на перешкоді 🤭

Засіб сподобався , тому якщо ви шукаєте гарний спрей для тіла та волосся, можна придивитись до цього бренду , бо в колекції спреїв аж 4 аромата, а хто як і я любить ще ароматизувати оселю, то у бренда вийшли нові Room- спреї з цікавими ароматами ✨