Vikulyk

Це просто дівчача мрія

Це просто дівчача мрія

Пінка Moday така мила і ніжна.) Тут вказаний аромат рожевого шампанського, мені ж запах в першу чергу схожий на малиново-вершкові льодяники, такі здається у Рошен були, а коли запах вже трохи стихає на тілі, то дійсно більше асоціюється з дитячим шампанським.)

Аромат дуже приємний, солодкий, дівчачий, спокусливий, він ще залишається на тілі деякий час.

Це просто дівчача мрія

Дозатор має структурне різьблення, що дозволяє пальцям не зісковзати.

Також в ньому доволі широкі прийоми і це набагато зручніше, ніж пінка з дозатором, як аерозоль, адже продукт не розбризькується туди, куди не треба.

Перед використанням збовтую, пінка виходить: густа, пишна і барбі-рожева 😍

Вона з самого початку доволі пухнаста, але при цьому починає ще зростати, ну класно 💕

Мені здається, з нею можна зробити пінну вечірку, бо утворюється її дуже багато.)

Пінка досить ніжно і бережно очищує шкіру, не сушить і не стягує. В мене чутлива шкіра і часто реагує на жорсткі очисники свербіжем і почервоніннями, але тут все гаразд.

Пінка з рожевої при контакті з водою світліє і стає білою, тому не зафарбовує ванну.

Мені дуже сподобалась пінка, вона піднімає настрій під час ванних процедур і дарує дуже приємні враження.

Хоч це і дівчача мрія, але і мені дамі в роках хочеться потішитись такою прикольною штучкою, відчуття реально кайфові.