Alina_Demchenko

Спонсор мого сну і відсутності білі у шиї : Кристалічний концентрат для ванн Бішофіт Полтавський

Спонсор мого сну і відсутності білі у шиї : Кристалічний концентрат для ванн Бішофіт Полтавський
Спонсор мого сну і відсутності білі у шиї : Кристалічний концентрат для ванн Бішофіт Полтавський
Спонсор мого сну і відсутності білі у шиї : Кристалічний концентрат для ванн Бішофіт Полтавський

Це не перше моє відерце кристалічного концентрату і не останнє. Я вже пробувала класичний, антистресс і на цей раз мій вибір пав на апельсинчик з іланг ілангом.

Об'єм мого ведерця 1000мл, але існує і 5000мл . Мені подобається ця тара, вона доволі зручна в продукт легко дозувати. Інструкція знаходиться одразу на ньому. Там вказане дозування, але якщо чесно я роблю все на око. Єдине що - дотримуюсь часу процедури : 15-20хвилин. За помаранчевий колір треба дякувати ефірним маслам апельсина та іланг ілангу, яскравий і насичений аромат яких, выдчувається одразу, варто тільки відкрити відерце. Текстура м'яка, доволі масляниста. Вона гарно розчиняється у воді і аромат ще деякий час вітає не лише у повітрі, а й залишається на тілі.

Якщо ви ніколи не приймали вану з подібним продуктом, варто зазначити що під час першого прийому, не треба робити занадто гарячу воду - голова може запаморочитись.

Як я і очікувала, результат від концентрату не став на себе довго чекати. Через декілька хвилин, коли аромат і тепла вода огорнули моє тіло, я почала відчувати як кожен сантиметр мого тіла починає розслаблятися. Моя шия, яка боліла протягом тижня, тільки у воді змогла перестати боліти. Я відчувала, як під натиском води, мої м'язи ставали все м'якішими і м'якішими.

Концентрат гарно впливає на нервову систему і допомагає налагодити сон. Після 20 хвилин у ванні, я не хотіла рухатися. Мені просто хотілось лежати. Мені було спокійно, ні рука , а ні шия більше не боліли. Жодних думок і жодних тривог. Авжеж, я ще випила магній, що б закріпити результат, але ефект від процедури дуже дієвий.

Спонсор мого сну і відсутності білі у шиї : Кристалічний концентрат для ванн Бішофіт Полтавський
Спонсор мого сну і відсутності білі у шиї : Кристалічний концентрат для ванн Бішофіт Полтавський

Окрім дивовижного тягучого, солодкого аромату, який так полюбляють парфумери , іланг-іланг має безліч корисних властивостей. Ще з дитинства, я помітила те, як ефірні масла з цією квіткою, допомагали розслабитися і підіймали настрій. Вони - наче антистрес родом з пустелі, який не тільки має магічний аромат, а й бориться з психоемоційними "зажимами". Також він стимулює кровообіг в капілярах, прибирає подразнення і дуже гарно живить шкіру.

В цьому концентраті, іланг-іланг дуже гарно відчувається. Його маслянистість просто просочила сіль і магній. Варто тільки концентрату доторкнутися до води,як магічний аромат заповнює все навкруги. Він переносить мене в якусь казку та безтурботність.

Ефірна олія апельсину теж дає про себе знати, завдяки яскравому кислуватому аромату, який відчувається ніби ковток свіжого, прохолодного соку. Він наче створений для того що б створити неймовірну літню, заспокійливу композицію разом з іланг ілангом. Олія апельсину не тільки для краси, а я для користі. Вона має противозапальну дію, полегшую біль у м'язах та суглобах, тонизує і теж заспокоює нервову систему і допомагає боротися з проблемами сну.

Така яскрава комбінація ідеально допомогла справитися з моїми проблемами і на данний момент - мій фаворит як по дії, так і по аромату.

На данний момент на мейкапі немає саме цього відерця, але раджу почати всім з класичною версії концентрату, що б відчути його дію. Шановні алергіки: перевіряйте склад, бо якщо ви маєте якусь алергічну реакцію на якусь з ефірних олій - придивіться до іншого. Людям в яких проблеми з серцем, є якісь запалення - краще прочитати інструкцію або запитати у свого лікаря. Особисто мені сказали що такі вани мені не шкодять, головне проводити процедуру, коли є хтось вдома окрім мене і з відкритими дверима