ksnklb

Глазурую волосся з Inebrya

Глазурую волосся з Inebrya
Глазурую волосся з Inebrya

З цим шампунем мене познайомила красуня Ta_nyaaaaaaa, і я з перших використань просто вражена, дякую тобі за це знайомство 💕.
З дизайном тут все просто, баночка в стилі Inebrya, а рожеві кольори вказують на те, що лінійка Glazed. Об'єм 300ml. Кришечка фліп-топ, і її трохи важко відкрити.
Консистенція рідка, прозора, з легким рожевим відтінком, піниться середньо. Загалом мені за 2 рази промиває добре. Змивається легко.
Аромат це моя любов, адже він солоденький, без хімічних чи квіткових ноток, без кислинки, а просто от такий смачний, як печево🥰.
У складі є сульфати ти зволожуючі компоненти, принаймні виробник нам обіцяє гіалуронову кислоту.
Одразу після змивання моє волосся було дуже гладеньке, тому не страшно було нічого на нього не наносити. Перед сушінням і нанесла термозахист Joko Blend.
У результаті моє волосся досить легко розчісується, має легкий об'єм, та потімтно, що одного шампуню для ідеального вигляду замало. На фото ви можете побачити, що кінчики і загалом окремі волосинки стирчать у різні боки, тому з цим шампунем точно потрібно використовувати маску чи кондиціонер, щоб волосся було більш гладким.
Шампунь загалом добре очистив шкіру голови, навіть у спеку вона не забруднилась швидше, ніж зазвичай.

Глазурую волосся з Inebrya
Глазурую волосся з Inebrya
Глазурую волосся з Inebrya
Глазурую волосся з Inebrya