Alina🍒

Ідеальні брови в домашніх умовах з Joly:Lab

Ідеальні брови в домашніх умовах з Joly:Lab

Привіт🌿

Як я вже розповідала, брови це одне з моїх найулюбленіших у рутині: оформлення, фарбування та догляд відіграють важливу роль у моєму образі)

Тож запрошую і вас познайомитись з моїми новими складниками✨

Окслювач та фарба приїхали у картонних яскравих коробочках помаранчевого та фіолетового кольору.

  • окислювач у зручній пластиковій пляшечці зі зручним дозатором
  • фарба у металевій тубі, із захисною мембраною та загостреним накінечником на кришечці для зручного відкривання продукту

Вся необхідна інформація з використання та пропорції також вказана🌿

Окислювач об'ємом: 50 ml.

Фарба об'ємом: 15 ml.

Обидва продукти кремові за консистенцією та мають нейтральний косметичний легкий аромат🌿

Все, що вам необхідно зробити, це слідувати рекомендаціям від виробника і змішати окислювач з фарбою у співвідношенні 1:1 та нанести фарбу.

Також у мене є помічник у вигляді склянки для замішування хни та фарби, яка значно полегшує цей процес✨

Фото в процесі замішування додаю.

До речі, "розгін" окислення цієї фарби від кремового до фіолетового ( лякатись не треба ), буквально секунди.

Для себе я обрала окислювач 3%, який призначений для замішування фарби для брів, якщо ж ви фарбуєте собі і вії також, то в асортименті представлений окислювач 1,8%, який підходить для замішування фарби для вій✨

Фарба у мене у відтінку - 1.1 Graphite.

Моя покрокова інструкція:

  • скрабую легенько брови та роблю розмітку, без неї я нікуди
  • замішую фарбу та скошеним пензликом промальовую фарбою брови по визначеній формі
  • витримую фарбу +- 10 хвилин для більш чіткого відбитку та гарного профарбовування шкіри, де намагаюсь відростити волоски
  • знімаю залишки фарби ватним диском змоченим у теплій воді

Бонус-процедури:

Брови до фарбування та нанесена розмітка✨

Витримую фарбу та результат✨

Якщо ви шукаєте крутезну фарбу та окислювач для домашнього оформлення брівок, або ж ви б'юті-майстриня, щиро раджу придивитись до цих продуктів🤍

Маючи багаторічний досвід самостійного фарбування, ця фарба - любов✨

Дякую кожній за увагу і поділіться власним досвідом, оформлюєте брови самостійно чи звертаєтесь до майстринь?✨