ksnklb

Скраб, з яким можна відчути себе феєю

Скраб, з яким можна відчути себе феєю
Скраб, з яким можна відчути себе феєю
Скраб, з яким можна відчути себе феєю

Ох, дівчата, це скраб попри свою лайтовість, дуже класно розслабляє та допомагає позбутись повсякденних думок про все на світі.
Взагалі я люблю різні скраби і моя шкіра дозволяє це) спробувати скраб з кокосовою стружкою було дуже цікаво, та я не очікувала що його доповнюватиме неймовірний аромат.
Цей скраб з першого погляду такий сухий, адже він легко стрясається, та в складі є олійки, алантоїн, натуральна кокосова стружка та морська сіль. Через олії у складі, не рекомендую голити ніжки після скрабування, адже можна зіпсувати бритву. Цей скраб більше для задоволення та насолоди.
Саме про це його аромат, він неймовірний 😍 якщо ви думаєте, що це тільки кокос, то ні 😉 окрім солоденького кокосику, можна відчути квіткові ноти, які створюють просто казковий тандем.
Скраб на дотик досить сухий та розсипається, кокосова стружка має фіолетове забарвлення, яке додає настрою та відчуття того, що скрабуєшся квітами💜.
Сам скраб доволі ніжний до шкіри, адже скрабуючих частинок не так вже і багато, більший акцент йде на кокосову стружку у складі. Попри це, легенько поскрабувати шкіру можна, що якраз підійде людям з чутливою шкірою. Ефект гладкості з'являється тут не лише через відлущення, а й завдяки олійкам, вони створюють на поверхні шкіри легкий гладенький шар, який одразу зволожує її.
Пакування досить зручне та зрозуміле: пластикова, прозора баночка 200g, всередині є картонна мембрана та з фольги, останню можна зняти, та я поки залишила її, щоб було зручно стрясти скраб.

Скраб, з яким можна відчути себе феєю
Скраб, з яким можна відчути себе феєю
Скраб, з яким можна відчути себе феєю
Скраб, з яким можна відчути себе феєю
Скраб, з яким можна відчути себе феєю
Скраб, з яким можна відчути себе феєю
Скраб, з яким можна відчути себе феєю