Julianna Vini

Сонцезахист

Сонцезахист

Про цей засіб-зназідку на літо я дізналася від чарівної ☕️ Karina Дуже задоволена, що замовила його через її рекомендацію.

Раніше я теж була знайома з іншими засобам Holika Holika такі як : гелі для обличчя, пінки для вмивання; тому одразу розуміла, що цей засіб точно буде якісним.

Це насправді ідеальне рішення для захисту чутливої шкіри від сонця.

Ступінь захисту : високий - spf 50.

Підходить для усіх типів шкіри.

Сонцезахист
Сонцезахист

Універсальний корейський гель-есенція наноситься на обличчя, шию та на інші відкриті ділянки тіла, куди може потрапляти сонце.

З ним я почуваюсь більш впевнено на сонці. Одразу після нанесення засобу шкіра трохи блищить, але якщо почекати кілька хвилин, засіб вже вбирається та шкіра на виглядає жирною або блискучою. Сподобалося те, що цей сонцезахисний гель має гарний склад та підійшов для проблемної шкіри.

- не містить парабенів та мінеральних олій, що робить його безпечним для щоденного використання

Задоволена цим засобом, особливо подобається те, що можу спокійно ним користуватися, бути в безпеці та не переживати за свою шкіру. Після тривалого щоденного використання ( більше місяця) сонцезахисний гель не забив пори та не викликав жодних висипань.