Almond milk

Порожні баночки // зима

Порожні баночки // зима

Догляд, Beauty of Joseon і розчарування з Sheglam

😍Тонер-есенція Ginseng Essence Water із женьшенем

Чарівна помʼякшувальна водичка, ідеальна для додаткового догляду під крем або SPF у спеку.

😍Сироватка Ginseng Revive із женьшенем і муцином равлика

Мій фаворит з набору Hanbang Serum Discovery Kit. Надає шкірі неймовірної мʼякості і здорового сяйва. На мій погляд є більш живильною і густою версією есенції, ідеальна текстура на холодний час. Цей засіб точно повторю!

🤔Сироватка Glow Serum з прополісом і ніацинамідом

З усього набору, я розраховувала на цю сироватку найбільше, оскільки багато чула про властивості прополісу. Але залишилась не дуже задоволена - зазвичай після висипань у мене надовго залишаються ранки і темні плямки, ця сироватка дійсно прискорює їхнє заживлення. Але залишається відчутною на шкірі, не даючи крему зверху повністю увібратись. До того ж, створює нездоровий жирний блиск

За ніч прибирає лущення і сухість губ. Але при частому використанні додавала чутливості і тільки більше лущила шкіру, тому наносила тільки перед сном щільним шаром. Зараз пробую інші засоби і дійсно сумую за цією маскою

Бюджетний і непоганий СПФ, доволі блискучий, не вибілює шкіру, не обтяжує, пори не забив. Хоч текстура доволі і рідка, але вбирається доволі довго.

Не дуже відповідально я користувала ним влітку, тому підійшов рік з відкриття. На запах і текстуру він все такий же, але, аби не ризикувати, переводжу його у розряд СПФ для тіла (якщо доживе до весни))) На заміну придбала три мініатюрки інших сонцезахисних кремів, щоб підготуватись до літа і обрати ідеальний засіб

Хороша туш, але на мій погляд не варта своїх коштів. Добре розділює і трохи подовжує вії, не збирається грудочками і не осипається. Не водостійка, але не осипається і не пливе під очима. Має специфічний легкий запах якоїсь олії.

Очікувала від неї значно більшого, але залишилась розчарована.

Має щільну текстуру, через яку складно розподіляється губами, збирається в складочки і стікає в рот. Має специфічний гіркуватий присмак і фарбує зуби😬 Проте відтінок Sepia Kiss дуже гарний, але у нього є прекрасний аналог - Fat Lip Oil від Nyx у відтінку Status Update. Ця олійка має схожий, більш насичений відтінок і легшу текстуру

Я намагалась подружитися з нею, але не змогла, про це дуже знаково каже лише одна фотографія з цією посадкою. Останньою краплею у стосунках з цим засобом стала кнопочка, яка перестала натискатись

UPD: схоже, що кнопка перестала працювати, бо дійшла до кінця 🧐 тим не менш, 2г - дуже маленький обʼєм