Ірина 🦋

Органічна зубна паста

Органічна зубна паста

Я вже розповідала у своїх інших дописах, що з продукцією українського бренду Bisheffect 🇺🇦 знайома вже давно, завдяки їхнім кристалічним концентратам для ванни 🛀. Нещодавно я спробувала їхні магніві скраби для тіла, про них можна почитати тут з цитрусом 🍊https://club.makeup.com.ua/post/44317/ та тут з ламінариєю 🌿 https://club.makeup.com.ua/post/40454/

Моє знайомство з продукцією цієї фірми продовжилося зубною пастою та ополіскувачем для рота Homeopathic.

Зубна паста має не тільки ефективно очищати зуби, міжзубні проміжки і ясна, але і бути хорошою профілактикою розвитку карієсу, запальних процесів і демінералізації емалі та надійно захищати ротову порожнину від патогенної мікрофлори 🦠

Особливості органічної гомеопатичної зубної пасти:
🌱 приємний аромат і смак;

🌱 добре піниться;
🌱 не містить продуктів тваринного походження;
🌱 органічна формула;
🌱 можна використовувати під час гомеопатичного лікування;
🌱 без фтору, ментолу, м'яти, камфори, ефірних олій, SLS, SLES і продуктів переробки мінеральних олій

Ефект від застосування засобу

Магній бішофіт для зубів у поєднанні з лікувальними екстрактами, білою глиною та іншими корисними компонентами продукту позитивно впливає вже після перших процедур застосування:

🌱 дбайливо та ефективно видаляє наліт, запобігаючи його появі;

🌱 ніжно відбілює емаль;

🌱 знищує патогенну мікрофлору, мікроби і грибок;

🌱 перешкоджає кровоточивості ясен, усуває запальні процеси;

🌱 запобігає розвитку карієсу;

🌱 освіжає подих і усуває неприємний запах з рота.

Склад

Вода, каолін, рослинний гліцерин, розчин бішофіту, кокамідопропілбетаїн, діоксид кремнію, камедь ксантану, молочна кислота, екстракти календули, обліпихи, кореня солодки, кори дуба, хлорофіл натуральний, ароматизатор харчовий.

Органічна зубна паста
Органічна зубна паста

Зубна паста знаходяться в м'якій пластиковій тубі з кришкою, що відкручується, під нею є захисна фольга, додатково упакована в картонну упаковку. Об'єм 75ml

Вона світло-зеленого кольору, однорідна без частинок усередині. Аромат солодкий м'ятний, дуже приємний, мені нагадала жуйку з дитинства у платівках Wrigley's ➡️

Зазвичай використовую пасти в 2-3 рази менше, ніж на фото, розміром з горошину 🪥

Смак пасти теж як у вищезгаданої жуйки, але при цьому він не звичайний тим, що вона не солодка, а гіркувато м'ятна і солонувата. Для мене її смак нормальний, нічого неприємного у ньому немає.

Паста не піниться, для мене це теж плюс, тому що в ній немає зайвої хімії ⚛️ для піноутворення. Щодо відбілюючої дії 🦷 я його не помітилп, та і зуби у мене в хорошому стані, я ходжу на професійне чищення до стамотолога.

Загалом мені паста сподобалася, очищення та свіжості мені від неї вистачає👌🏼 Сподіваюся решту обіцянок від виробника вона теж виконує. А ось чоловікові 🧔🏻‍♂️ паста не дуже сподобалася, сказав що йому мало свіжості від неї після чищення

Цей бренд мені вселяє довіру, тому я могла б вам рекомендувати хоча б спробувати цю зубну пасту, якщо ви любите органічні засоби без хімії 🧪та шкоди для здоров'я.

Також почала використовувати їх Органічний ополіскувач для ротової порожнини "Bisheffect-Homeopathic" огляд на нього https://club.makeup.com.ua/post/44838/

Також у Bisheffect у продажу є ще одна паста Органічна лікувально-профілактична зубна паста "Bisheffect-Family" та іншій Органічний лікувальний ополіскувач для порожнини рота "Bisheffect", якщо хтось пробував, поділіться своєю думкою про них

Всім гарною посмішки! 🤗

А які ваші улюблені зубні пасти?