Vikulyk

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Про цей консилер я почула нещодавно, але знаю, що його порівнюють з Tarte, і так вони дійсно схожі, в мене ще давніше була мініатюрка, наскільки я от пам'ятаю, то бачу в них сходство.

#testmakeupclub

Аплікатор тут доволі широкий, м'якенький, наносити продукт ним зручно.

У мене відтінок 25-доволі світлий з рожевим підтоном. Трішки мені засвітлий, зате, як освіжає.)

Впринципі мої синяки якраз люблять такі відтінки, це або рожеві, або лососеві.

Відчуття від використання:

  • Він дуже плотний і сильно маскує синяки, я буквально нанесла під очі і трішки рознесла нижче, то він замаскував все.
  • Гарно розноситься і тушується.
  • Консилер чудово фіксується, він такий стійкий, напротязі дня не забивається у зморшки.
  • Рахуючи, що лягає плотно, то так підкреслює трохи рельєф, але для такого типу продукту це нормально, бувають консилери, які ще більше це роблять, при цьому менше маскують.
  • Вперше я нанесла його була на ніс і підборіддя, цього однозначно не бажано робити, бо він западе в пори, тому тільки зона під очима, або приховати прищик, для цього так-він ідеальний і взагалі чудовий.

Оцінка 9/10-зовсім не гірше, ніж Tarte, а коштує доволі лояльно і я розумію, наскільки сильно він виручить людей, які страждають від синячків під очима.

2. Тональний основа.

Розташована в такому милому тюбику небесного відтінку.

Вона доволі ріденької текстури, але не настільки, щоб стікала з обличчя. Тональна основа по відчуттях, наче має олійну консистенцію, тому гладко скользить по шкірі.

Відтінок 10-теж світлий і рожевий. Підійде багатьом, та мені все ж потрібно використовувати до нього темнішу пудру і бронзер. Хоч загалом цей тон все ж непогано адаптується під колір шкіри.

Характеристики:

  • Тут класний склад, тональний крем безпечний для здоров'я шкіри і загалом.
  • Лягає невагомо, просто зливається зі шкірою.
  • Мені дуже подобається фініш, шкіра виглядає більш доглянутою і наче сяє з середини.
  • Він не липкий і не жирний, тут присутній тільки легкий глоу ефект здорової шкіри.
  • Він не скочується в пори чи зморшки, навпаки віддзеркалює їх.
  • Він гарно приховую постакне і пігментні плями, вирівнюючи тон шкіри, але звичайно враховуючи його легку текстуру-висипи не закриє.

Оцінка 10/10- бо його вигляд на обличчі покорив мене.

3. Туш Rimmel, яка завершує наш огляд.

Щіточка в неї дуже зручна, тоненька, зручно промальовувати нижні війки, крім того такі щіточки гарно підкручують їх.

Харктеристики туші:

  • Гарно промальовує вії від самих коренів.
  • Має доволі глибокий чорний відтінок.
  • Текстура середньої ідеальної густини.
  • Працює на подовження, об'єму моїм війкам не надає.
  • Ця туш підійде для щоденного легкого макіяжу, без ефекту драми. Якщо вам хочеться легенько підкреслити природність вій, то тут до неї.
  • Вона дуже зручна в носці, просто мега комфортна, я взагалі її не відчуваю, мені не хочеться терти очі, бо щось там чухається.
  • Стійкість дуже хороша: не перебивається і не сипиться.
  • Змивається відносно легко, без надмірних зусиль.

Оцінка:8/10-туш хороша, але я любитель драми, тому це досить таки суб'єктивно.

Ось таким чарівним був цей бокс. Продукти дійсно хороші і цікаві, кожен з них ідентичний і чимось зачіпав, так би мовити.)

Давно у мене нічого не було від бренду, то ж такі новиночки з радістю і цікавістю спробувала, адже вони мені точно знадобляться в макіяжі.