Чистикова Дар'я

Семпли Avenue Des Parfums: знайди свій ідеальний аромат

Семпли Avenue Des Parfums: знайди свій ідеальний аромат

Познайомлю вас ще трохи з ароматами Avenue Des Parfums ❤️

Про загальні характеристики цих парфумів та стійкість (вона більш менш однакова у всіх ароматах виробника) ви можете прочитати у огляді на Sweet Amsterdam тут https://club.makeup.com.ua/post/44301/

У цьому ж дописі я хочу розповісти про піраміди інших ароматів та особисті асоціації. Маю надію, що це допоможе вам знайти саме свій аромат 🥹 Поїхали:

Тип аромату: квіткові, фруктові

Початкова нота: Грейпфрут, Магнолія, Огірок

Нота серця: Зелене яблуко, Троянда, Тубероза, Фіалка

Кінцева нота: Амбра, Деревинні ноти, Сандал

При нанесенні і тривалий час після нього я чую лише огірок. Десь через годинку він повністю трансформується в зелене яблуко, таке свіже та тільки що розрізане. Поміж цим ледве помітні квіткові ноти та гіркота грейпфруту. Можу охарактеризувати аромат, як свіжий та прохолодний.

Асоціації: ...спека, ти вдома, кондиціонери на максимумі, але це не рятує. Вирішуєш нашвидкоруч зробиш освіжаючий смузі з огірків та зелених яблук. Переливаеш у хайбол...хм, щось не вистачає...льоду, точно, льоду, побільше льоду. Цедрою стиглого груйпфрупу проводишь по краях стакану. Ммм — це воно!...

Тип аромату: квіткові, фруктові

Початкова нота: Апельсин, Рожевий перець, Червона смородина

Нота серця: Жасмин, Зелений чай, Півонія, Фіалка

Кінцева нота: Амбра, Дубовий мох, Кедр, Мускус

Теж свіжий та водночас ніжний аромат. На старті відчутно вибуховий апельсин. Трохи пізніше, розігрівшись на шкірі, виявляється жасмін та терпкі ноти зеленого чаю. Спокійний, приємний та овіжаюче-розслабляючий.

Асоціації: ...Весна, все квітне, ти вийшла з офісу прогулятися по парку в обідню перерву. Бачиш на горизонті фреш бар. У подумках різко закортілось апельсинового фрешу, навіть оскома з'явилась від згадки його смаку. Але по дорозі до нього на очі потрапляє холодильник з напоями, котрий стоїть біля сусіднього МАФу. Зелена запітнівша від холоду пляшечка з чаєм а-ля ліптон вмить змінила твої плани...

Тип аромату: фруктові

Початкова нота: Манго, Чорний перець

Нота серця: Ірис, Жасмин, Лотос

Кінцева нота: Ваніль, Пачулі

Одразу скажу, що саме цей аромат я неодмінно придбаю у повнорозмірі. Повірте, Juicy у назві не з проста, аромат настільки соковитий та насичений. Це справжній фруктовий вибух. Таке враження, що ти буквально прямо зараз розрізала стигле манго. Солоденькі ноти ванілі гарно та пікантно відтіняють його. Енергійний та яскравий аромат.

Асоціації: ...Острів. Ти лежиш на шезлонзі. У волоссі квіти жасміну, грає розслабляюча та ненав'язлива музика. Збоку лежить ціла таця з манго. Ти обираєш перший, що потрапив на очі та намагаєшся оцінити його стиглість за запахом. Так нічого і не зрозумівши, не чекаючи ні хвилини розрізаєш його. Сік тече по рукам, по лігтям, ногам, краплі соку попадають прямо на твій білий купальник. Але тобі всеодно, ти насолоджуєшься миттю тут і зараз, адже це найкращій, найсолодший манго котрий ти куштувала у своєму житті...

Тип аромату: квіткові, фруктові

Початкова нота: Карамель, М'ята

Нота серця: Водяний жасмин

Кінцева нота: Кедр, Коричневий цукор, Лабданум

У цьому ароматі я чую лише солону морську воду та ледь-ледь вловимий післясмак м'яти. Незнаю, трохи не зрозуміла цей аромат. Адже жасмін приходить через години 4 і всього на хвилинку, коли аромат повністю стихає. Всі інші ноти десь загубилися в цій свіжості та бездонності. Підійде любителям моноароматів.

Асоціації: ...мені спадає на думку лише сюжет фільму "У полоні стихії" (сорі за спойлер), де весь час суцільна вода і крапля надії. У підсумку все ж вдається добратися до квіткових Гавайских островів, але вже немає ні настрою, ні сил.

Тип аромату: гурманські, квіткові, фруктові

Початкова нота: Груша, Чорна смородина

Нота серця: Ірис, Апельсиновий цвіт, Жасмин

Кінцева нота: Боби тонка, Ваніль, Пачулі, Праліне

Дуже вишуканий та вечірні аромат. На старті відчутна груша, але не свіжа, вона ніби карамелізована, мені дуже нагадує десерт. Спочатку вона надто солодка та важка, але буквально пару хвилин я чую аромат найніжніший букетів квітів. Аромат для впевнених дівчат з краплею загадковості.

Асоціації: ...Бал вже у розпалі, ти на вході у палац. На тобі розкішне вечірне вбрання ніжно карамельного кольору та елегантна маска з мережива. Аромати вафель, праліне та інших солодощів з банкетної зали вже просочились на вулицю та манять тебе пошвидше зайти. Як тільки твій каблучок цокнув на паркет, все завмирає. Всі дивляться на тебе, розпорядник навіть забув свій текст, десь почувся дзвін падаючої таці...Ти трохи хувало задираєш носик та киваєш головою, тим самим вітаючись...

Дівчата, а ви вже знайомі з ароматами Avenue Des Parfums? Який ваш фаворит?