Олена В

Essence What A Tint! Lip & Cheek Tint

Essence What A Tint! Lip & Cheek Tint

Хочу розказати про дуже бюджетний тінт, який не поступається по якості більш дорогим.

Об'єм:4.9ml. Пакування скляне. Зручний аплікатор. Має водянисту структуру.

Особливість:веганський, не тестувався на тваринах

Колір:Kiss of the Rose. Уважно:фото на сайті не відповідає дійсності. Тінт не яскраво червоний, а малиновий, ягідний. Це холодний відтінок. Але мені дуже подобається саме такий відтінок. Він дуже літній.

Essence What A Tint! Lip & Cheek Tint

Чудово лягає на губки, але треба наносити на зволожені губки. Бо буде підкреслювати недоліки і тріщинки.

Якщо нанести в декілька шарів, то має глянцевий фініш. Якщо в один шар-то як тінт. Наче заціловані губки.

Тримається пару годинок на губах. В якості тінта витримає пиття і легкий перекус.

Також класно використовувати як рум'яна. Дуже освіжає вигляд. І природньо виглядає. Мені як рум'яна навіть більше подобається. Абсолютно не липкий на шкірі. Добре розтушовується і тримається довго.

Має прикольний ягідний аромат і смак, що додає особливої радості в користуванні.

Не липкий після нанесення і не сушить губи. Але і не особливо зволожує.

Він дуже бюджетний, зараз на нього ще й додаткова знижка).

Вважаю дуже цікавим на літо. Чудова альтернатива блискам і помадам.

Склад: AQUA (WATER), GLYCERIN, PROPANEDIOL, BETAINE, 1,2-HEXANEDIOL, PANTHENOL, SODIUM HYALURONATE, LEUCONOSTOC/RADISH ROOT FERMENT FILTRATE, XANTHAN GUM, VACCINIUM MACROCARPON (CRANBERRY) FRUIT EXTRACT, ETHYLHEXYLGLYCERIN, LACTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, PARFUM (FRAGRANCE), CI 16035 (RED 40), CI 42090 (BLUE 1), CI 45410 (RED 27).

Без без глютену, олії, спирту, веганські інгредієнти.