DARIIAKOVACH

Bless Beauty Blusher

Bless Beauty Blusher

Привіт, красунечки🕊️

Декілька разів я чула вислів "ти вже амбасадор бренду Bless Beauty", це дуже приємно чути

Але ще приємніше-це користуватись якісною косметикою за дуже приємною ціною

Моя косметичка на 80% складається з засобів Bless. Щодня відчуваю себе принцесою, коли наношу косметику Bless

Сьогодні поділюсь ще однією неймовірною знахідкою бренду

Це румʼяна. І це не просто румʼяна, а перші сухі румʼяна, якими мені легко працювати. Адже я з сухими текстурами на "Ви". Тому вони підійдуть навіть для новачків

Bless Beauty Blusher

Особливості Bless Beauty Blusher:

  • легка ніжна текстура рівномірно розподіляється по шкірі без смуг, плям
  • не закупорюють пори
  • представлені в чотирьох насичених відтінках
  • відмінно розтушовуються
  • забезпечують оптимальну стійкість покриття на 4-5 годин
  • легко знімаються за допомогою міцелярної води
  • не провокують алергію або подразнення
  • виглядають природно і м'яко на шкірі будь-якого типу
  • надають обличчю свіжий і натуральний вигляд

СКЛАД:

Talc, Mica, Kaolin, Magnesium Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol. May Contain:  Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ci 16035 (Red 40 Lake), Ci77492 (Iron Oxides),Ci 15850 (Red 7 Lake), Ci 45410 (Red 27 Lake), Ci 77491 (Iron Oxides), Ci77499 (Iron Oxides).

Упакування

Пластикова мініатюрна шайбочка, яку дуже зручно тримати в руках. Кришечка прозора, то ж гарно видно продукт. А на зворотньому боці вся потрібна інформація, відтінок, склад, cruelty free, терміни придатності

Консистенція

Румʼяна сухі, але не пилять. Набираються легко та гарно пігментовані. Колір насичений але неможливо наставити плями

Використання

Так як я абсолютно не вмію робити корекцію сухими продуктами, ці румʼяна мені піддались легко. Абсолютно жодних плям, тільки красива вуаль

Отже, румʼяна мені дуже подобаються. Якщо ви шукаєте гарні, бюджетні, якісні румʼяна. Зі зручним упакуванням, які не наставлять плям. Беріть ці і не пошкодуєте. Є 4 універсальних відтінки, на будь-який смак

Щиро рекомендую

Обіймаю🤍