Євгенія 👩

Поповнення в моєму царстві персикових рум'ян)

Поповнення в моєму царстві персикових рум'ян)
Поповнення в моєму царстві персикових рум'ян)
Поповнення в моєму царстві персикових рум'ян)
Поповнення в моєму царстві персикових рум'ян)
Поповнення в моєму царстві персикових рум'ян)
Поповнення в моєму царстві персикових рум'ян)

Всім привіт✌️

Рум'ян багато не буває, тому сьогодні хочу розповісти про поповнення у своєму рум'яному царстві, а саме про новинку польского бренду Bless Beauty - рум'яна "Blusher" у теплому 02 відтінку👇

Рум'яна представлені в класичному, круглому компакті з доволі міцного пластику. Кришка з прозорим "віконцем", за рахунок чого, можна роздивитися відтінок з усіх боків).

Кришка відкидається, футляр закриває міцно, до характерного клацання, сама по собі не розкривається, навіть у сумочці.

Вага: 5 гр, витрата дуже економічна.

  • Текстура акуратно залита в рефіл, ніде нічого не стирчить і не випадає. Текстура абсолютно гладка, без тиснення та шиммеру. На дотик вона шовковиста з легкою кремовістю, не порошить та не кришиться.
  • У самих рум'ян немає аромату, але відчувається запах пластику, який йде від футляра. Не скажу, що запах дуже насичений, тому дискомфорту не викликає.

У мене 02 відтінок – це теплий персиковий відтінок з легким кораловим підтоном. Відтінок спокійний та натуральний.

* Хоча, варто зазначити, що в рефілі він виглядає більш рожевим, яскравим і надто насиченим. Так само він виглядає і на сайті, але в житті він дійсно дуже спокійний, навіть нюдовий.

Мені здається, що цей відтінок можна назвати універсальним, він буде гарно виглядати на будь-якому кольоротипі 👌

Рум'яна добре набираються на пензлик, не обсипаються. М'яко розтушовуються, роблячи ефект ніжного серпанку. Не залишають плям, смуг та розводів. Не підкреслюють текстуру шкіри, не западають у пори, не сушать, лежать комфортно та невагомо.

Потоваришували з іншою декоративною косметикою).

Пігментація середня, однак, її можна трохи варіювати - нашаруванням.

Фініш: ніжний, спокійний та легкий. Він матовий, але не сухий, із дуже делікатним, майже непомітним світінням.

Стійкість: 5-6 годин, без фіксатора. Відтінок не окислюється. Пігмент не в'їдається в шкіру, тому видаляється абсолютно будь-яким засобом для зняття макіяжу.

Рум'яна не викликали в мене жодних алергічних реакцій.

  • Красивий та універсальний відтінок.
  • Ніжний, спокійний фініш.
  • Легкість у нанесенні.
  • Гарна пігментація.

За свою ціну – це гарні рум'яна, мені сподобалися за всіма параметрами👍

Дякую за увагу💕