𝒯𝒶𝓉𝓎𝒶𝓃𝒶

Штани для обгортання

Штани для обгортання

Час від часу я роблю бандажне обгортання й інші Spa процедури для корекції фігури та покращення контурів тіла і використання спеціальних штанів надає змогу провести процедуру більш ефективно і гігієнічно.

Штани для обгортання
Штани для обгортання

Штани від Joko blend в картонній коробці. Позаду є детальна інформація і інструкція з рекомендаціями.
Кількість в упаковці: 1 шт.

Зроблені штани з поліетилену. Розмір універсальний, він один і дуууже великий. Я не знаю скільки в ньому XXX....L, отже підійде на любу фігуру.

Штани на резинці, посадку можна регулювати, і при необхідності робити її високою, якщо треба закрити більші ділянки шкіри.
Внизу штани не мають отворів. Так задумано для збереження термоефекту.
Одягаються і знімаються легко, надійно фіксуються.

✓ Поліетиленові штани збільшують термоефект і подовжують його дію, завдяки чому покращується проникнення активних компонентів.
✓ Вони захищають від забруднення, тому можна не переживати, що випадково щось зачепиш.
✓ Посилюють дію засобів.
✓ Запобігають передчасному висиханні нанесених продуктів, а також надають змогу повноцінно провести обгортання і протікання самого процесу.

Також штани можна використовувати з іншими процедурами, де вони будуть доречними.

Для обгортання це дійсно класна річ, що робить маніпуляцію більш зручною і комфортною.