Ta_nyaaaaaaa

Моя нова трійка засобів для губ

Моя нова трійка засобів для губ
Моя нова трійка засобів для губ

Розпаковкою посилки з цими трьома стильними естетичними флаконами я ділилась тут 👉🏻https://club.makeup.com.ua/looks/43809/

Дякую MAKEUP CLUB за подарунок ❤️

Тепер детальніше про кожну позицію.

Моя нова трійка засобів для губ

Об‘єм 4.5 мл.

Флакон прозорий, через нього видно саму олійку.

Відтінок також прозорий з легкою розовинкою, але на губах він виключно прозорий.

Дуже зручний величезний аплікатор, тому для нанесення не треба пірнати йому у флакон двічі. Проте через такий великий Аплікатор при його вилученні з флакону інколи крапля олії вилітає 🫣

Має приємний солодкий, але не приторний, ягідний аромат, на губах не відчувається.

За відчуттями доволі приємна, зовсім трішки жирненька.

Залишає гарний блиск.

Зволожує протягом перебування на губах.

Витримує легкий перекус чи напої.

Моя оцінка 8/10.

Ця олійка при відкритті вдаряє солодким яскравим полуничним ароматом, який мені дуже подобається. На губах ще трохи відчувається.

Об‘єм 4,5 мл.

Аплікатор також дуже великий і зручний у використанні.

Відтінок напівпрозорий з уже чіткою (на відміну від попередньої олійки) рожевинкою. На губах також виглядає практично прозорою, але таки підкреслює натуральний колір завдяки виразній розовинці.

Не липкий, не жирний, цілком комфортний. Губи не сушить.

Дуже гарно виглядає у комбо.

Із мінусів - швидко закінчиться, скоріш за все.

Моя оцінка 9/10.

Ох, а розкішний дизайн цієї помади. Він підкорив моє серце. Напевно тому очікування щодо неї були трохи завищені.

Об‘єм 3.5 мл.

Аплікатор маленький, трохи продовгуватий. За рахунок цього легко промальовувати контур губ навіть без олівця, однак слід опускати у флакон декілька разів, щоб повністю нафарбувати губи.

Відтінок нагадує пильну троянду, але з більш вираженою розовинкою. Найбільше пасуватиме саме світлим дівчатам.

Текстура сатинова, яка за лічені секунди-хвилини стає матовою.

На губах дещо підкреслює сухість, лущення.

Стійкість посередня.

Моя оцінка: 5/10.

Просто не моє.

Тож фаворитом є блиск-олійка Rimmel, і доволі крутою є олійка Bourjois, було б цікаво спробувати ці засоби ще в інших відтінках 🥰