Ірина 🦋

Мої нові засоби від Cherisher

Мої нові засоби від Cherisher

Я вже розповідала про чарівну сироватку для вій Cherisher Cherish Lash 💗 від косметичної компанії із Великобританії 🇬🇧 https://club.makeup.com.ua/post/44104/ засіб який дійсно працює і творить чудеса, після нього у мене стали питати, чи не наростила я вії 😂

Після неї мені дуже захотілося спробувати їхню туш Cherisher Cherish Mascara 👁️, на неї багато гарних видгуків адже це не просто засіб декоративної косметики, та завдяки своєму складу, вона не просто не завдаватиме шкоди віям за щоденного застосування, а забезпечуватиме тонким волосинам повноцінний догляд.

Найближчим часом зроблю на неї повноцінний огляд

Також у мене з'явився новий засіб для брів Cherisher Cherish Brow, але допис буде пізніше, тому що працює цей засіб трохи повільніше, ніж сироватка для вій. У будь-якому випадку я розповім вам про неї повноцінно, коли буде результат ☺️

А ще дуже класна упаковка засобів, пакетик, коробочка... люблю колись все так продумано до дрібниць 🫶🏼

На всіх упаковках засобів бренду є голограма. І захисна плівка є не тільки зверху коробочок, а й усередині кожен засіб обернений у захисну плівку. Ви вже на 1000% будете переконані, що ніхто їх до вас не розкривав 😂 Наприклад, для мене це важливо, тому від мене ще один плюс бренду ♥️

Мої нові засоби від Cherisher