O_Skomska

Набір рукавичок для манікюру з емульсією від Shelly

Набір рукавичок для манікюру з емульсією від Shelly

Я вперше знайомлюсь з продуктом такого плану.

Було дуже цікаво спробувати і я не знала, що очікувати .

Вже декілька місяців я роблю манікюр в домашніх умовах , тому поповнюю свій арсенал цікавими засобами .

Я побачила рукавички від бренду Shelly і взяла без роздумів, адже обожнюю їх продукцію, він себе чудово зарекомендував і я точно можу довіряти.

🐚Рукавички прийшли в картонній , цупкій коробочці .

🐚Представлені для вибору в кількості: 10, або 25шт.

🐚Вартість : 350 - 620 грн взалежності від кількості.

🐚Кожна пара рукавичок герметично запакована в окремий прозорий, брендований пакетик, що дуже зручно .

Набір рукавичок для манікюру з емульсією від Shelly
Набір рукавичок для манікюру з емульсією від Shelly
Набір рукавичок для манікюру з емульсією від Shelly

Відкривши пакетик - ви знайдете:

2 рукавички з емульсією , та 2 брендовані наклейки , щоб їх зафіксувати

🐚Рукавички легко одягаються, ідеально сидять на руці. Зручно фіксувати наклейкою .

🐚В середині рукавичок міститься спеціальна пом'якшувальна емульсія. Вона білого кольору, середньої щільності, схожа на крем . Склад емульсії заснований на колагені, амінокислотах, екстракті лотоса і парафіні. Таке поєднання миттєво усуває сухість епідермісу, бореться з лущеннями, віковими явищами і готує нігті до нанесення покриття.

🐚спочатку очищаємо поверхню нігтів;
🐚 одягаємо рукавички і фіксуємо спеціальною наклейкою;
🐚масажуємо руки і зони навколо нігтів;
🐚залишаємо на 10-15 хв.;
🐚обережно зрізаємо верхню частину рукавички на кожному пальці;
🐚обробляємо кутикулу, не знімаючи рукавичок ( в своєму випадку я її не зрізаю , а лише відсуваю апельсиновою паличкою);
🐚знімаємо рукавички, та видаляємо залишки емульсії з нігтів і рук.

Шкіра рук - поглинає потрібну кількість емульсії . При цьому частина ще залишається і я видаляю її паперовим рушничком. Та знову легенько промасажовую , щоб втерти залишки .

🐚 емульсія чудово зволожує руки , та пом'якшує кутикулу(завдяки чому її легко обрізати , або відсунути апельсиновою паличкою) ;
🐚 готує нігті для полірування і нанесення покриття;
🐚 дозволяє проводити процес манікюру швидко і гігієнічно;
🐚 шкіра більш пружна, еластична, та мʼяка на дотик

🐚вже після першого використання ви побачите результат

Від даних рукавичок чудовий результат🔥 . Вони шикарні. Приємний ритуал , який зробить ваші ручки доглянутими