getejra

Мої перші викидушки

Мої перші викидушки

Поки складала косметичку в дорогу - перебрала і викинула трохи косметики)

✔️Назбиралось в мене багацько олівців для очей від avon - колись їх дуже любила, але тепер після каялів навряд я повернусь до таких, хоча продукт хороший.

❌олівець для губ Romantic Collection - взагалі не мій колір, але не рекомендую тому що розмазується.

✔️ ще з мого студенства олівці для очей чорний від Nars та білий Chanel - були класні, але зараз є купа аналогів значно дешевших.

✔️Також біло-чорний олівець avon, білий з якого використовувала як базу під тіні.

✔️Тоналка від Revlon - практично нова, вийшов термін придатності - історія як зі всіма моїми тоналками) по текстурі наче непогана.

✔️підводка-фломастер від Glambee - дуже класна, але треба окремо фіксувати, бо могла відпечатуватись. я б повторила якби не взяла нікс.

✔️крем для обличчя заряд енергії від Avon - повторила б залюбки, він класно матує обличчя, блюрить пори і з ним обличчя не блистить як жирний млинець - головне наносити поверх зволожуючого крему, інакше він лущиться на обличчі. Чисто літній варіант.

✔️Деміперманентний барвник Nouvelle - класний, як і всі їхні продукти, що в мене були.

✔️Залишки бальзамів від оріфлейм - їх знають усі) давно закінчився термін придатності, не вимазюкала.

✔️крем murad - дуже класний, щиро рекомендую. саме мого немає на мейкапі, додам іншу лінійку.

❌крем для шкіри навколо очей Academie You Liposomes Eye Lift - не побачила жодного ефекту від цього засобу.

Мої перші викидушки
Мої перші викидушки
Мої перші викидушки

під час ковіду мені дико захотілось червоних помад. В найближчому фізичному магазині я обрала 3 відтінки.

❌Не можу рекомендувати жодну, так як вони не фіксуються на губах і розповзаються по всьому обличчю та на зуби. isabelle dupont satin matte хоча б трохи тримається, а ноунейм китайський взагалі жах.

✔️помада від faberlic - подарована подругою, не мій колір, по якості непогана.

✔️так само в викидушки потрапляють тестери помад від йвон, які я брала під певні образи на велопокатеньки.

Перше фото за 2 хв від нанесення, друге через 10 хв, третє - після змивання помад третій раз молочком для демакіяжу і 4 фото - четвертий раз з молочком 🤣 і справа тут точно не в демакіяжі)